Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha többet keresnél, mint a...

Ha többet keresnél, mint a férjed, akkor hogy döntenétek, ki maradna otthon a gyerekkel?

Figyelt kérdés
2013. jan. 7. 14:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Egyértelműen az maradjon otthon aki kevesebbet keres és az mennyen aki többet.
2013. jan. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Ez csak rajtatot múlik és az anyagi helyzeteteken. Nekem olyan a felfogásom, hogy ha megtehetjük, akkor én (anya) maradnék otthon mindenféleképpen.
2013. jan. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Attól függ, mekkora a különbség és mennyire szorulunk rá. Addig az anya maradjon otthon, amíg ez megoldható és nem lesz tőle rosszabb a helyzet. A gyermek fejlődésében nagyon erős, fontos szerep az anyáé. Ha anyagilag ez törést jelent, akkor persze, muszáj fordítva.
2013. jan. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk én kétszer annyit keresek mint a férjem, de nekem nem volt kérdés, hogy én maradok otthon. 22 hónaposan ment bölcsibe, én vissza dolgozni. Nekem nincs az a pénz, amiért ezt a két évet odaadtam volna:)
2013. jan. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Én is többet kerestem, mint a férjem, mégsem volt kérdéses, hogy én maradok itthon, én vagyok az anyja!!! Nagyon nagynak kéne lennie a kakinak, hogy egyáltalán fontolóra vegyem, hogy fordítva legyen!

Spórolósabbra fogtuk, de nekünk ennyit megér!

2 éves kora után viszont megyek vissza dolgozni, ha nem jön a kistesó...ez még képlékeny...

2013. jan. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

Pont mint 4-es, bár én "csak" 100 ezerrel kerestem többet.

21 hónaposan ment bölcsibe a fiam, én pedig vissza dolgozni.

2013. jan. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi nagyjából azonos összeget kerestünk, de ha én kerestem volna a több pénzt, akkor sem jött volna szóba, hogy a párom maradjon otthon. Ő amúgy nem is bírná ezt, saját bevallása szerint két nap alatt megőrülne.
2013. jan. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én egy picit az Apákra is ráhagynám a babákat. Mondjuk 1. éves kor után az Apa mehetne gyed-re.
2013. jan. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nalunk 4x maradt otthon a ferjem 16 het utan vissz akellett mennem mivel gyes gyed stb nincs ahol lakunk.

Ugyes okos gyerekeim megnottek es semmi bajuk nem lett mindegyiket egy evig szoptattam munka mellett.

A ferjem imadta oket kicsinek semmi gond nem volt.

2013. jan. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Noverem 1 eves koraig volt otthon az unokahugommal, a 2. evben a sogorom volt otthon vele. Igy a "semmit teszel itthon" sem volt naluk soha tema.
2013. jan. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!