Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pánikbetegség elég indok...

Pánikbetegség elég indok lehet a programozott császárra?

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen fajta? Mert pl. a klausztrofóbia pont nem jó, császárnál lekötözik a kezed, stb...
2013. febr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha pszichológus igazolja hogy pánik beteg vagy, és ad igazolást hogy császárral kellene szülnöd, akkor azt a nôgyógyász elfogadja.

Ha nincs igazolásod, akkor kevés ha csak mondod!

2013. febr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

(Nekem nem kötötték le a kezem császárnál. Fogtam a párom kezét!)

Pszihiátriára kell menni, és ott az orvos úgy látja ad egy igazolást. Orvosi szakvélemény kell ahhoz, hogy emiatt császározzanak.

2013. febr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3-as: Hol szültél, hogy párod császárnál bent lehetett?
2013. febr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miskolc Semmelweis Kórház. A vajúdásnál is velem volt végig. Majd mikor 100% lett, hogy visznek a műtőbe megkérdezte az orvos ott szeretne- e lenni. A műtőbe csak az után jöhetett be, hogy a spinális érzéstelenítést beadták. Nem láttunk semmit, egy zöld lepedő volt elénk terítve. Majd mikor kiemelték a babánkat a mérleghez hívták, és a kezébe adták. Ő hozta oda nekem megmutatni. Miután végeztek a varrással is kiküldték. Az őrzőbe is bejöhetett még egy kicsit. Hatalmas élmény volt számára, és számomra is, hogy együtt csinálhattuk végig. :)

3-as voltam

2013. febr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%

A pánikbeteség kiválóan kezelhető pszichoterápiával, csak járni kell rá és csinálni a házikat. Én csak kivételes esetben adnék rá igazolást.

Mindenféle műtét nagyon komoly kockázattal jár, ez alól a császár sem kivétel!

2013. febr. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem elég. nekem is a dilidokitól kellett volna papírt kérnem. ő ki is adta volna mert már 10 éve jártam hozzá, ismerte a félelmemet. ráadásul asztmás vagyok ami részben idegi alapon, félelemre, megterhelésre is kijön. végül nem volt a papírra szükség mert sos császár lett 32 hétre.
2013. febr. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
42%

Ki volt az a kedves , aki leértékelte a válaszom? Az nem tetszett, hogy kiválóan kezelhető pszichoterápiával a pánik?

Ja, hogy akinek ez a betegség előnyt jelent, az meg se próbálja a terápiát..! .

2013. febr. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!