Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Irna nekem valaki olyan...

Irna nekem valaki olyan trükköt, amitől beindul az oxytocin termelés?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy a sex fokozza, de sajna nem lehet. Szerintetek, ha csak simogatjuk egymást, attól termelődhet? Már jó lenne ha beindulna a szülés, mert már nem nagyon bírom ezt a várakozást!!
2009. szept. 8. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 1 héttel túlhordtam a babémat,és kórházban feküdtem.Ott kétnaponta mennem kellett "büngyürgretésre".A mellbimbót kell erőteljesen maszirozni,mintha a rádioadóját csavargatnád.Ez összehúzodásokat okoz és oxitocint termel.Kb 1óráig csináld.
2009. szept. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olyan sokáig? Esténként a zuhany alatt szoktam masszirozgatni a mellem, de nem így! Mindenképpen kipróbálom!! Köszi szépen!!
2009. szept. 8. 10:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 80-as fájásokat okozott ctg szerint,éreztem is de sajna elmúlt,ezért oxit kötöttek be.Sok sikert!
2009. szept. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kezdj el fejni,de csak ha már túl vagy a 36 héten.

Én korábban kezdtem és koraszülött lett a babám.

Nem is igazán fejtem,csak néha nyomogattam a mellem,mert zavart,hogy folyik a tej,és senki nem mondta,hogy nem szabad.

2009. szept. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sziasztok. Ma vagyok 40. hetes, es a babank meg sehol :( en is ingerlem neha, de eddig meg nem hasznalt, talan nem tul intenziven. Nap mint nap azon kattog az agyam mi az ami segitene :P Nagyon varjuk mar :) Kitartast neked is, kerdezo :)
2015. jan. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!