Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3.5 honapja szultem meg elso...

3.5 honapja szultem meg elso babamat. Tegnap elkezdett fajni a mehem mintha megakarna jonni. Normalis ez? Bovebben lent.

Figyelt kérdés
Tegnap ota folyamatosan faj a hasam alja ez athat a derekamra is.Tegnap jartam a 14.napnal.De nekem sose fajt felidoben.Ma erosebben faj.Mitol lehet vagy ez tuti csak felido?Szules utan 6. hetre rengesen megjott.Azota megvoltmar 2* es nem volt semmi gond.Olyan mint azelott.Csak akkor szoktam megerezni mieolott megjon 1 nappal fajdogal a hasam es a derekam de ez most erosebb.Nem lehet hogy meh gyulladas?Az mitol lehet es mik a jelei?Nem faztam fol mindig odafigyelek erre.Nektek meddig faj felidoben es hogyan?Szerintetek mi lehet?
2009. szept. 8. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Elég érdekes, hogy így meg tudod állapítani, hogy a méhed fáj... ott vannak a petefészkek, belek, vagy akár a vese fájdalom is oda sugárzik. Szerintem ha pár nap múlva sem múlik, menj el orvoshoz, mert ezt így úgy sem tudja senki sem megmondani, hogy mi lehet az és te sem látsz magadba. Lehet, hogy a méhed és a többi szerv a szülés miatt most áll helyre és így gyógyulgat, vagy akár lehet a méhgyulladás is, meg még kb 2000 fajta betegség. Jobbulást! Réka

2009. szept. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet,hogy teherbe estél??

Ha nem múlik el pár nap alatt,pénteken menj el dokihoz.Ìgy nem tudja neked senki sem megmondani,hogy mi lehet az oka a fájdalomnak.

2009. szept. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tuti nem terhesseg de szerintem is elmegyek penteken.
2009. szept. 8. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!