Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha korábban jön a baba és nem...

Ha korábban jön a baba és nem a fogadott dokimhoz kerülök szülés esetén akkor mi a helyzet? Mit kell vinnem meg több apró kérdés. Kieg lent

Figyelt kérdés
Szóval: a dokim és a szülésznőm is az Imrében van. De a doki szerint nagy valószinűsége van annak hogy korábban jönne a babóca. (Most vagyok a 34.héten,még 2 hetet legalább ki kellene odabetn birnia) Azt mondta hogy ha a következő 2 hétben görcsölnék(fájások jönnének,vagy nyák, vagy elmenne a magzatviz) akkor azonnal a Baross utcába a Sotéra menjünk ne a Szent Imrébe. Mert ugye ott lenne a koraszülött osztály s ha az Imrében szülöm is meg akkor átklerül a Sotéra,de nélkülem..Az lenne a kérdésem,hogy milyenek ott a dokik, szlésznők, szobák meg ugy unblock..Mit kell vinni a kórházba?. Mindent megpróbálok megtenni hogy betn maradjon,eszem a Mg-t- mweg pihenek,de félek,... (Van egy nagyobb is,ő szerencsére most bölcsiben van. Vagyis nem most,de a héten... Végre mehetett,mert most sokáig beteg volt.. (3éves lesz) Köszi hogy elolvastatok..
2013. febr. 19. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:

4 fős szobák vannak és két szobára jut egy fürdő, wc

Az orvosok is és a szülésznőket is jók igaz biztos van kivétel

Az újszülött osztály ott a legjobb a pici biztos jó kezekben lesz

A csecsemősök nagyon gázok nem segítenek de neked már nem is kell annyira

A babának: pelus, popsitörlő, pléd, body, rugdalozó, sapi, kesztyű kell

2013. febr. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsi koraszülött osztályt akartam írni :)
2013. febr. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

S jöhet be a szobába hozzám pl látogató? Ételt be lehet hozbni?(ez most főleg az influenza járvány miatt kérdezem.) Meddig kell bent lenni ha korán érkezik a baba? Lehetek saját cuccban szülés alatt vagy adnak hálóinget? Apuka,közeli rokonok(két nagymama) bejöhetnek a PICre? Meddig kell ott lenni a babának? A 30 hetes UH-n egyébként 1665gr volt. Kb.

A nagylányzó bejöhet hozzánk? Vagy legalább a kórterembe?

Ja meg olvastam egy olyat a Bezzeganya kórháztesztjén hogy gyerekhordozó nélkül nem engedik haza a babát. S ha én addig esetleg nem tudok beszerezni babaülést a kocsiba? Vagy esetleg babakocsibal mennénk haza? (Nagyszüleim ott laknak negyed órára lehet hozzájuk mennénk elöször...) Vagy ezt mennyire ellenörzik hogy miben viszem haza a babát?

Ha korábban jön,akkor mekkora ruhát kell neki vinni? (Kicsit parázok,ráadásul a nagy is borzasztó anyás lett a héten,alig akar elengedni. Sajnos most nem tudok vele s érte menni a bölcsibe..)

2013. febr. 21. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!