Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit tennél ha a fogadott...

Mit tennél ha a fogadott orvosod nem ért volna be a szülésre és csak elnézését sem kér?

Figyelt kérdés

9 hónapig jártam a magánrendelésére,felkértem.Reggel 8kor indult a szülés,rögtön hívtam,azt mondta a kórházban találkozunk,fél 1 kor lett meg a baba,a dokim fél 2re ért be..

A kiírt napon szültem,hétköznap.


2013. febr. 14. 20:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Gratulálok! :-)


Doki: hát így járt. A továbbiakban egy forintot nem adnék neki, s nem mennék hozzá vizsgálatokra.

2013. febr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Hát semmit nem tennék,mint ahogy pézt sem adnék neki.Hiszen nem dolgozott meg érte.legalább a babára költheted:)
2013. febr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 frászkarikaborsó ***** válasza:
73%
Nem adnék neki a szülésért pénzt, de ha egyébként jó doki, nem cserélném le, mert előfordul... azzal nyilván nem kalkulált hogy a kiírt napon fogsz szülni, mert ez elég ritka. Az gáz hogy nem kért elnézést de ha szakmailag jó akkor nem az a lényeg hogy udvarias legyen.
2013. febr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

Egy fillért sem!


Én ugyanígy jártam azzal a különbséggel, hogy szólt neki a szülésznő hogy megindult a szülés, ő meg közölte, hogy éjszaka nem hajlandó senki kedvéért sem bemenni. (pedig a kórház utcájában lakott)

Hát így jártam. Ügyeletesnél szültem.

2013. febr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

frászkarikaborsó ! :

"előfordul... " Hogy 4és fél óra nem elég beérni a körházba? Hát, ja, előfordul, de ha akkor Tanganyikában vagyok, közlöm anyukával, hogy ne is várjon.


"gáz hogy nem kért elnézést" - ez mindent el is mond róla...

2013. febr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Mint a szülésznőtől később megtudtam..

Előző héten egy szülés miatt elmaradt a magánrendelése,így aznap pótolta őket..A magánrendelő és a kórház nincs közel egymáshoz,de max.fél óra alatt pláne délelőtt azért át lehet érni..Nekem az volt a pofátlan,hogy nem kért elnézését,egy szóval sem említette,hogy lehetne máshogyan is,de azt persze nagyon,hogy a 6 hetes kontrollra vár,ergó még pénzt is vár.

Hál Istennek az ügyeletes nagyon rendes volt,rögtön levágta a szitut,ezentúl hozzá fogok járni

2013. febr. 14. 20:54
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A szülésért szánt pénzt nem adnám oda. Ha ő varrt volna össze, akkor vmennyit adnék, de csak kis részét.

A 6 hetes kontrollra ha hozzá mennék, akkor csak a kontrollért fizetnék.


Amúgy nyilván azokkal a betegeivel sem tehette meg, hogy még egyszer elküldi őket, akikkel már egyszer megtette egy másik szülés miatt...

2013. febr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnék egy vasat sem. Elhiszem, hogy gáz, hogy magánrendelése van, és te meg pont akkor szülsz, de had ne fejtsem ki, melyik a sürgősebb. Felháborítónak tartom a viselkedését. Az ottani vizsgálati díjakat is beszedte és a te szülésedért járót is kérné a kontrollon, gondolom én. SZánalmas egy orvos! Nem hozzá mennék kontrollra, és nem adnék neki egy vasat sem!
2013. febr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem ő varrt össze,már bőven túl voltunk mindenen mire odaért..

Még azt valahogy meg is értem,hogy van a magánrendelésén x páciens,de akkor is egy telefont,ami kerül mondjuk 50ft-ba megérdemeltem volna szerintem,hogy bocsika ekkor tudok jönni és nem előbb..

2013. febr. 14. 22:03
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van, elfogadhatatlan egy'fogadott orvosnal, hogy ilyen helyzetben utolag nem ker elnezest vagy nem erdeklodik feloled. Mert persze az elofordul, hogy nem tud ott lenni a szulest levezetni, de a leirtak alapjan ezt o nagyon jol tudta elore es megsem tajekoztatott teged errol. Lehet hogy nincs igazam, de csak a sajat dokimbol tudok kiindulni, aki hasonlo szituban tuti kompenzalt volna minimum azzal, hogy a hat hetes kontrollert nem ker penzt.
2013. febr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!