Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi van ha nem veszem észre a...

Mi van ha nem veszem észre a nyákdugó távozását?

Figyelt kérdés

Jelenleg tegnap este óta erős folyásom van, de ugyanakkor meg kell jegyezzem együtt voltunk a párommal és azt is észrevettem, hogy terhesség alatt lassan ürült ki a sperma... vagy csak másnap több a folyás, de most, mintha mégtöbb lenne. már a harmadik tisztasági betétet rakom be mert zavar, hogy wczés után visszavegyem azt a hideg piszkos, betétet... nem gondsolnám hogy higénikus.

Olvastam, hogy nem mindig rózsaszín és piros, hanem van hogy sárgás,vagy fehér. Nem gond ha nem veszem észre? Lehet ez az?


2008. jún. 6. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez inkább a szex következménye, bár még én sem vettem észre a nyákdugómat, és holnapra vagyok kiírva.

De általában az egy kocsonyás valami, ami egyben jön ki, tehát észrevehető, bár itt olvastam olyat is, hogy több részletben távozott. De ugye ki mit hisz annak-ez is benne van a pakliban .

Egyenlőre én is várom és várok:-)

2008. jún. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem baj,ha nem veszed észre.A nyákdugó eltávozása semmit sem jelent,max annyit,hogy megnyílt a méhszájad.Van akinek szakaszosan távozik,van akinek egyszerre.Van akinek átlátszó,van akinek barnás,van akinek határozottan véres.

Nekem egy órával a tolófájások előtt távozott csak el.

2008. jún. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia!

a nyákdugót biztosan észre fogod venni, ugyanis az tényleg kocsonyás állagú. nekem pl fehér színű volt, mint mikor erős folyásod van, de nagy darabokban távozott. szerdai nap reggel kezdődött és egészen szombat reggelig tartott, míg burkot nem repesztettek. ne félj, biztosan észre fogod venni.

bocs, ha kicsit részletesen írtam le.

könnyű szülést kívánok neked!

2008. jún. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!