Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenki felismeri a nyákdugó...

Mindenki felismeri a nyákdugó távozását?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés,de 32 hetes vagyok,mostanában erősebb fehér folyással és félek,hogy nem fogom tudni megkülönböztetni a nyákdugótól.Mindenki felismeri?
2009. szept. 15. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én első terhességem alatt nem találkoztam nyákdugóval, sőt nem is tudtam hogy létezik. Most a 2. babát várom és amikor nekem elment a nyákdugóm, én megéreztem. Kicsit fájdogált a derekam, és egyszer csak azt éreztem hogy átázott a bugyim. Megijedtem, mert azt hittem magzatvíz, de amikor elmentem wc-re, akkor láttam, hogy véres-barnás valami volt ott, olyan kocsonnyás állagú, és hát elég gusztustalan volt. Szerintem simán észre lehet venni. A fehér folyás az teljesen más, mostanában nekem is hol több, hol kevesebb a folyásom!
2009. szept. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2009. szept. 15. 20:40
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy meg tudod. A nyákdugó olyan, mint sűrű gumiszertű tömítőanyag - lényegében az is:-) - lehet átlátszó is, nem feltétlen véres.
2009. szept. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak gondolom, hogy mikor ment el, biztos nem vagyok benne. Nem volt olyan egyértelmű nálam, hisz folyásom volt, hol híg, hol nem olyan híg, és sajna vérezgettem is többször. Ezért csak gondolom, hogy akkor az az volt. De szeritnem túl nagy jelentősége nincs, tőlem senki nem kérdezte,..
2009. szept. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!