Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes kismama vagyok, ma...

6 hetes kismama vagyok, ma elkezdett fájni a torkom, mit tehetnék torokgyulladás ellen?

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem sokat segített amikor sós langyos vízzel gargalizáltam, naponta többször is. Annyi sóval amit még elbírsz csak ne nyeld le. Strepsils azt mondják lehet szopogatni. Én nem tettem. Egyél mézet. Jobbulást!

28 heteske

2009. márc. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és lassan megy fel a hőm is már 36.8,az éjjel biztos belázasodok
2009. márc. 2. 18:33
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Keverj össze mézet citromlével, azt idd meg. Szörnyű íze van de nagyon jó.Igyál még calcium pezsgőtablettát. Az a baj, hogy 12 hétig nem nagyon jó gyógyszert enni. De ha belázasodsz keresd fel a dokit.
2009. márc. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A panadol tényleg jó?És azt szabad??
2009. márc. 2. 18:41
 5/9 anonim ***** válasza:
A megfázásos tünetekre a sinupret drazsét és a paxirasol orrspry-t nyugodtan használhatja minden időszakban a kismama. Második harmadtól jöhet a panadol a durva fejfájásra. Ezeket szokták a dokik ajánlani, mert konkrétan a terhes nőkre is tesztelték őket.
2009. márc. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok.Esteleg menj el egy komolyabb győgyszertárba és kérj homeopátiás készítményt de feltétlen mond meg hány hetes terhes vagy.
2009. márc. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia, hogy vagy?

Ha nem köhögsz akkor is nagyon jó, ha sós vízzel gőzölsz, utána búj be az ágyba és száradj meg, naponta többször is megcsinálhatod, hamar rendbe jössz!!! Egyél mézet!

És jelentkezz, hogy mi újság!

Nekem eddig 2x volt az elején meg most de már nem vagyok beteg! :))


Mielőbbi gyógyulást!


28 hetes kimama

2009. márc. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szia.Köszönöm,nincs különösebb bajom csak a torkom fáj,de a párom csinált nekem jó citromos teát.Nem köhögök,és még lázam sincs,remélem ma már nem is lesz.De ma elkezdődött reggel a hányinger is úgyhogy a mai napom csúcs!!!:):)
2009. márc. 2. 19:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Kamillás gőzölés, mézes tea. Sokféle homeopátiás készítményt lehet már kapni a patikákban, én szedtem a Homeogene 9-et torokfájásra, nekem pár nap alatt elmúlt a torokfájásom tőle és nem betegedtem le.
2009. márc. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!