Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pontosan melyik fajta Tenát...

Pontosan melyik fajta Tenát kell/érdemes venni szülés utánra?

Figyelt kérdés
Nem vagyok vele tisztában, hogy milyen fajták vannak és melyiket vegyem?!
2009. szept. 9. 08:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én normált vettem, de megbántam.Nem a vérzés mennyiségével volt a bajom,mert arra elég lett volna. Hanem az volt a gond, hogy végbelemig repedtem. A normál betét nem volt elég hosszú és folyton összevéreztem a bugyimat és az ágyat. Úgyhogy szerintem szuper méretet vegyél.

Könnyű szülést kívánok!

4hetes anyuka

2009. szept. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én gyógyszertárban vettem, és mikor azt mondta, hogy szülés utánra kell, a lehető legjobbat adták nekem. Nekem is nagyon nagy vágásom volt és elég erősen véreztem, így jó volt hogy vasta és nagy is ahhoz, hogy ne legyen gondom.
2009. szept. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia

Én nagyon nem éreztem jól magam betétbe nem volt eléggé puha és ha huzamosabb ideig feküdtem majd felültem nem bírt hirtelen beszívni annyi vért mint ami kijött még jó,hogy készültem rendesen és vittem steril vattát és mull-lapot.Beraktam egy normál betétet rá jött a vatta és arra raktam mull-lapot így a vatta nem ragadt rám és elég puha is volt (szellőzés is megvolt) és amit a vatta nem szívott be hirtelen azt a betét beszívta,ha jól kipárnáztam magam vattával akkor sokkal jobban ment az ülés.

2009. szept. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!