Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pécsiek! Mennyit illik mostaná...

Pécsiek! Mennyit illik mostanában adni egy szülésért ha van fogadott orvosom és nem beszéltünk meg semmit?

Figyelt kérdés
Konkrétan Várnagy Ákosnál fogok szülni.
2012. szept. 18. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Őt nem ismerem, de annyit adj amennyit tudsz. Én tavaly 45.000-et adtam plusz egy drága bort, (40 percet volt bent a doki, könnyen gyorsan szültem) És most a 2. terhességemnél talán még figyelmesebb velünk, mindent tud rólunk és emlékszik ránk.


Pedig nem százezerrel tömtem meg a zsebét, szerintem a 45 erősen közép kategória. Én úgy gondolkodom, hogy az anyasági erejéig (65e Ft) kap a szülésznő és az orvos. 40-25/45-20 arányban, attól függ kinek milyen szerepe lesz.


1 éves anyukája és 20 hkm

2012. szept. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2,5 hónapja szültem, fogadott orvosnál, általában a magán 10x-ét adják, ha nem mondja, császárnál többet. A dokim a szabadnapján jött be, indítás volt egész nap figyelt ránk és minden nap bejött hétvégén is. A szülés másnapján adtuk neki oda a pénzt, és az 1ágyasban lehettünk. Szülésznőm is volt, tünemény.
2012. szept. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az akkor rengeteg pénz!

Nála 9.000 egy magánrendelés abból fizetek 8-at az már 72.000 forint és akkor még 90.000 Ft az 162.000 Most komolyan ennyit szoktak kiperkálni ez nekem 2 havi fizetésem!!

2012. szept. 19. 07:47
 4/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok


Dehogyis... Bocs 2., de nem hülyítsük már egymást a magánrendelés 10x-ével... Max Bp-en az elitkórházakban működik ez, ahol a doki megmondja, hogy 100-120ezer egy szülés.


A magánrendelésen perkálsz rendesen, akkor a szülésre nem kell 40-45-nél többet szánni szerintem. Én is 7-8000 ft-ot fizetek alkalmanként, még jó hogy nem adom meg egy teljes havi gyedemet a szülésre csak a dokinak!!! :O

2012. szept. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok, ez nem hülyítés, több orvos is az egyszeri anyasági összegét várja el (64ezer + a 12 ezer cspótlék), de mint írtam én császáros voltam és a 32. héttől a klinikára jártam hozzá, ahol, nem fogadott el semmit, és az alapítványiban voltam, és úgy gondoltuk, megérdemli. Leírtam, mi mennyit adtunk, nem kell azt csinálni, amit mi. Első baba és valószínűleg nem is lesz több, és elég sok mindent hall az ember, sajna ez van, ha azt akarod, hogy maximálisan ellássanak, perkálni kell. Máshol is. Én nem bántam meg, inkább, minthogy utólag sajnálkozzak és keserű szájízzel gondoljak a szülésemre.
2012. szept. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát tőlem várhatja az anyaságit+csp,ne turkáljon a zsebemben....én 2 éve szültem császárral Pécsett akkor is és most is 40-et fogok adni,ugyanannak a dokinak,akihez végig most is jártam,a gondozás során kb 10-szer voltam nála illetve közben volt egy terhesség még aminek missed ab volt a vége.

2 éves anyukája+36 h kismama

2012. szept. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!