Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pécsiek! Szülés levezetéséért...

Pécsiek! Szülés levezetéséért mennyi hálapénzt illik adni?

Figyelt kérdés

SZTK alapon fogok járni terhesgondozásra a körzetembe, és az ottani orvost szeretném felkérni majd a szülés levezetésére is. Még bőven van idő, mert még csak nemrégen tudom, hogy babát várok, de előre szeretnék kalkulálni, hogy mekkora az az összeg, amivel biztosan nem sértem meg. Senkit nem ismerek, aki a magánrendelésére járna, ezért azt sem tudom, hogy ott mennyibe kerül egy vizsgálat (mert azt szokták mondani, hogy annak a tízszerese biztosan nem túl alacsony összeg).


Minden válasznak örülnék. Hánzli János doktor úrról van szó egyébként.


2013. febr. 21. 17:29
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Kérdésedre válaszolva szerintem itt Pécsen kb. 7000-12000-ig terjednek a magánrendelés árai. Bár sajnos az övét pontosan nem tudom. Én úgy gondolom hogy attól még simán szülhetsz nála hogy nem magánba jársz hozzá. Az én dokimnak van szak és magán rendelése is és mikor megkérdeztem hogy járhatok e hozzá és szülhetek-e nála mondta hogy persze és utána megkérdezte hogy a szak vagy a magánrendelésre szeretnék -e járni.
2013. febr. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Magánrendelésen a terhesgondozás 5-10 ezer között mozog. Ennek a 8-10 szeresét szokták adni Pécsen is.

Én az egyik vizsgálat alkalmával megkérdezném, hogy vállalja-e a szülés levezetését és mennyiért? Ha vállalja és utólag fizeted ki (ez egyébként így természetes) akkor szerintem elvárható, hogy igenis menjen be akkor, amikor megindul a szülésed. Hétvégén vagy ünnepkor.

Az orvosválasztáshoz nem tudok hozzá szólni, én a dr Hartmann Tamáshoz járok.

2013. márc. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!