Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti így mennyit adnátok a dokinak?

Ti így mennyit adnátok a dokinak?

Figyelt kérdés
36. Héten cserbenhagyott a dokim, másik orvoshoz mentem át. Azt mondják a szülésznők, hogy most ne adjak semmit még a vizsgálatoknál, mert megsértődik. De azt nem mondták, hogy mennyit adjak neki szülés után, mivel ilyen későn vállalt el nem akarom a szokásos összeget kifizetni. Az itteni átlag 40-50 ezer kb a többi dokinak, de az enyémet nem tudom, mert nemrég jött ide.
2013. febr. 23. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ertem. Ha maganorvos, akkor a maganrendelesen megmondja, hogy mennyit ker. A halapenz pedig annyi, amennyit te gondolsz. Ha arra 40-50 a szokasos, akkor annyit adj, ha meg vagy vele elegedve, mindegy mikor kerult oda dolgozni
2013. febr. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minket a 26. héten hagyott cserbe a magánorvosom, gyors átmentem másikhoz. Rendeléseken fizettem a szokásosat. Szülésre nem kért, de 50E Ft-ot adtunk.
2013. febr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem magánrendelésre járok hozzá, az neki itt nincs is, csak átvett, mert a szülésznő szólt neki hogy jártam. Ő egyáltalán nem kér soha pénzt és sokszor el se veszi.
2013. febr. 23. 14:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor ne adj neki, csak a szules utan. Ha akkor sem fogadja el, akkor vegyel neki valami ajandekot - ajandekkosarat, vagy vasarlasi utalvanyt, esetleg egy kulonleges, ertekes fenykep albumot, amibe tehetsz egy kepet a babadrol is egy kedves koszono uzenettel.
2013. febr. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez jó ötlet!
2013. febr. 23. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!