Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Zuhanyzás közben észrevehető,...

Zuhanyzás közben észrevehető, ha elfolyik a magzatvíz?

Figyelt kérdés
Érezni fogom, ha elfolyik és közben folyik a víz? Lehet, hogy hülyeség, de fogalmam sincs, első baba. Valamint a nyákdugó hogy néz ki? Nem baj ha nem veszem észre, ha elmegy?
2013. febr. 23. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Érzed, gondolj bele azt is éreznéd, ha bepisilnél! :)

Nyákdugót is látni fogod, az véres nyákos. A barátnőmnek szülés előtt 2 jéttel ment el a nyákdugó, nekem csak vajúdás közben, ez változó.

2013. febr. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Észreveszed zuhanyzás után, mert sokáig folyik. Nekem így indult a szülésem. Még a kórházban is sokáig betét kellett vajúdás közben, úgy szivárgott folyamatosan. A nyákdugót én nem vettem észre.
2013. febr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha egyből elfolyik, és nem csak szivárog, akkor persze, hogy érzed. Meg látod is, hiszen kicsit véres, és fehér darabkák vannak benne. Meg a hasad is megváltozik, hiszen már nincs benne az a sok víz. :)
2013. febr. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1kor elfolyt a magzatviz es meg 3kor a korhazban is folyt, szoval ne aggodj.
2013. febr. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor én kivétel vagyok!

Este zuhanyzás elfolyt a magzatvizem amiből én semmit nem éreztem.1-2 nyákszerű darabkát láttam,de azt hittem a nyákdugó darabja,mert azzal sem találkoztam (ez olyan este8-9 között volt).Hajnal 1-kor ébredtem 5 perces fájásokra,3-kor mentünk a kórházba ahol a doki megállapította hogy teljesen zárt vagyok viszont a magzatvíz már régen elfolyt,nem vettem észre?Hát nem!

5-re kitágultam,9-kor vittek császárra mert téraránytalanság merült fel.

2013. febr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!