Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nálatok volt kamerázás,...

Nálatok volt kamerázás, fényképezés szülés alatt?

Figyelt kérdés
2013. febr. 26. 17:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szülés alatt nem, de amikor kibújt a lányom és rámtették, az meg lett örökítve:)
2013. febr. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
hát én nem szeretném viszont látni :P utánna néhány foto még ok
2013. febr. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Parom kamerazott, de mivel csak o es a szuleszno volt benn, es segitenie kellett a szulesznonek, ezert csak a legvegen kamerazott. Kozben amugy se akartam, hogy felvegye, ahogy szenvedek:S En se akarnam visszanezni, meg masnak se akarnam megmutatni. A szulesvideobol ugy is csak az a szep resz, mikor kibujik a baba, odabujik anyukajahoz, az elso szoptatas. A szenvedos reszt veletlen se akarnam, hogy egyszer a lanyom lassa...meg elmenne a kedve a szulestol:D
2013. febr. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
13%
Nem tartotok attól hogy a párotok elhidegül a látványtól? Azért a férfiak nem látnak minden nap premier plánba egy p.cból kibúlyó babát. Addig az rész mégiscsak az Ő felségterületük volt.
2013. febr. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a családban volt akinek igen, ok, hogy ők megnézik, de nagyon gáz volt amikor nekem mutogatták. Ja persze a leggázabb mikor FB-ra rakják fel.
2013. febr. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi csak akkor csináltunk mikor a hasamra tették mert apa lemaradt a szülésről!
2013. febr. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 gabszem ***** válasza:
Fényképeket csinált párom, párat vajúdás alatt és párat mikor rám tették a babát. A szülést nem videóztuk, nem vagyok a híve. Nem az volt megnyugtató hogy mellettem volt párom és a kezemet fogta nem a kamerát... Aztán levideózta amikor megfürdették , megmérték a babát.
2013. febr. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A kitolást levideózta a férjem, utána fotózta a babát is.

Kellett pár hét, mire vissza tudtam nézni hang nélkül a videot :))

Érdekesnek találtam.


Amúgy a férjem egyáltalán nem undorodott meg tőlem, ugyanolyan intenzív, szenvedélyes a szexuális életünk, mint szülés előtt.

2013. febr. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 frászkarikaborsó ***** válasza:
Szerencsére eszébe sem jutott a páromnak, szerintem ki is rúgtam volna a kezéből a kamerát :) azért mindennek van határa, és nálam ez már a határon túl lenne :)
2013. febr. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azert arra figyeljetek nem minden szuleszno es orvos szeretne kepet filmet magarol. En pl nagyon utalom ha valaki kerdezes nelkul kepet keszit rolam ill filmet munkam kozben zavaro es illetlen dolog.

Kerdezzetek meg mindig a segitoket hogy rajta akarnak e lenni a kepen filmen.

2013. febr. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!