Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A gyakori vakus fényképezés...

A gyakori vakus fényképezés árt a baba szemének?

Figyelt kérdés
És ha néha odaültetem az ölembe a Skype elé, hogy láthassák a nagyszülők?
2012. dec. 6. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:

A vaku, ha telibe belenéz az árt. Gondolj bele, neked sem kellemes, utána mennyit pislog még a felnőtt is, mire megint rendesen lát.

A Webkamera az miért ártana?

2012. dec. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
28%
A vaku sztem igen, a skype ele enis odaszoktam vinni, de nem sokaig, mert nekem sem jo sokaig a monitort nezni!
2012. dec. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
43%
Háát! Semmiképpen nem vagyok hozzáértő, és ezt hangsúlyozom is! Nekem azt mondták, hogy két-három hónapos korig semmikép ne villantsunk a szemébe! Én senkit nem figyelmeztettem a családból, mindenki előre hangsúlyozta, hogy "tudjuk, hogy nem lehet!" Még meg is lepődtem, pedig a friss gyerekestől, a 70 évesig, -úgy hogy nem is rokonok- hangsúlyozták! Megköszöntem a figyelmességüket!Szerintem a skype nem gond!
2012. dec. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!