Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt avagy jelenlegi kismamák!...

Volt avagy jelenlegi kismamák! Nálatok volt ilyen?

Figyelt kérdés

Március 11.-re vagyok kiírva, de borzasztóan érzem már magamat és "szabadulnék" az egész helyzettől.

Eszméletlenül vizesedem, megvisel ez az időjárás, de ami méginkább aggaszt, az az hogy nagyon fulladok pár napja. Nagy babánk lesz, ezt tudjuk, de ez számomra iszonyat ijesztő. Tegnap felhívtam az orvosomat, aki megnyugtatott, hogy ez természetes, de ha én nem érzem annak, akkor menjek be és megvizsgál.

Engem nagyon megijeszt és megvisel lelkileg, hogy úgy érzem mintha préselnének össze belülről és menten megfulladok, pláne esténként zavaró, amikor fekszek. Tényleg olyan természetes ez?

Nagyon szenvedek már, mindenem fáj, új felfújódtam a víztől, mint egy Michelin baba, alig várom, hogy végre megszülessen a baba, ugyanakkor kicsit bűntudatom is van, amiért ilyen hisztisen élem meg azt, aminek a világ legszebb élményének kellene lennie. :(


Az első babánk lesz, így semmi tapasztalatom nincs még. Nem jó érzés, hogy amit annyira vártunk, mindjárt itt lesz én még is minden este úgy alszok el, hogy sírni lenne kedvem, annyira nem vagyok jól.


Nálatok is volt hasonló? Jól esne néhány biztató szó!



2013. febr. 27. 21:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Most eszembejutattad az utolsó heteket :) Hát én is legszívesebben már kivetettem volna.Hatalmas volt a hasam,alig tudtam mozogni,evésnél nem fértem rendesen az asztalhoz,leettem a hasam :D Nem kaptam levegőt.2 szintes házban lakunk,nem bírtam lépcsőzni,az emeleten vannak a szobák reggel lementem és csak este mentem fel újra,ha napközben lepihentem akkor a nappaliban a kanapén :D csak hogy ne kelljen lépcsőzni.Ráadásul 2 nappal túl is hordtam végül kereken 4 kg-val született pedig 3 kg körülire saccolták.
2013. febr. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!