Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet ebből szülés még ma?

Lehet ebből szülés még ma?

Figyelt kérdés
Reggel óta majdnem folyamatosan keményedik a hasam görcsölök és majd szét szakad a derekam. Nem igazán van közte szünet, szóval van mikor gyengül, de el nem múlik teljesen. 39+2 hkm
2013. márc. 6. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:

az örök tanács

kellemesen meleg kád vízbe befészkeled magad, ha múlik egy idő után, akkor jósló, ha erősödik, akkor kikászálódsz és készülsz lélekben, mert beindult a vajúdás

sok sikert!

2013. márc. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Forró vizes zuhanyt próbáld ki.Nagyon remélem,hogy hamarosan szülünk,mert én ezt az utolsó időt már nem igazán kedvelem.Március 3-ra voltam kiírva,de már alig bírok menni,és akkora a pocakom,hogy nem is látom hol a vége:D

Drukkolok,majd írj!

2013. márc. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szóval először amit előttem leírtak. Ha nem múlik a fájás és nincs közte szünet, azonnal indulj a szülészetre. Akkor is, ha még nem túl erős.
2013. márc. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na már erősödik, kezdek örülni! Remélem nem téves riasztás. Pénteken elment a nyákdugó is, már alig várom!
2013. márc. 6. 15:34
 5/10 anonim ***** válasza:

Simán lehet ha ügyesek vagytok. :)

Szorítok nektek és gyors és problémamentes szülést kívánok, majd írj mi a helyzet! :)

2013. márc. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is a zuhanyzást javaslom,ha enyhül jósló,ha erősödik akkor nem.
2013. márc. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy vagy?
2013. márc. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sehol semmi, este elmúlt. Azóta csak keményedik. Nem tudom miért nem akar kibújni.
2013. márc. 7. 22:28
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy kis szex? Nekem is jól érezte magát sokáig ott benn én viszont megelégeltem és tudatosan kicsalogattam. :)

Reggel egy kiadós sétával indítottuk a napot (5 km volt azt hiszem) utána főztem és kitakarítottam az egész házat, aztán összebújtunk a párommal, majd kimentem kitakarítani és lemosni a kocsit, de már nem volt idő befejezni mert elfolyt a magzatvizem. :)

2013. márc. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na most kezd erősebben fájni! Remélem nem múlik el!
2013. márc. 7. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!