Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Előfordulhat az hogy császárme...

Előfordulhat az hogy császármetszés közben a doki megvágja a babát?

Figyelt kérdés
2013. márc. 8. 17:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


Lilu (tévés műsorvezető) is nyilatkozta nem egyszer, hogy az arcán lévő forradás ennek a következménye, mármint hogy a doki az anyukája méhének felvágásakor az ő kis arcát is megvágta.

2013. márc. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen. A sógornőm babájának a homlokát megvágták sajnos. 24 hetesen megindul a szülés, elfolyt a víz. A dokiknak sietniük kellett.


Egyébként az én második szülésemnél burokrepesztésnél bökték meg a lányom buksiját:)

2013. márc. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is Lilu története jutott eszembe, csak nem voltam benne biztos, hogy róla van szó.
2013. márc. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyesmi előfordulhat persze azért szerencsére ritkán! A Lilus sztorinál én úgy tudom részeg volt az orvos vagy hogy... Nálunk annyira rossz volt az olló és a lányom köldökzsinórja olyan vastag (4.5 kilós volt) hogy belecsípett a combjába a doki!!!! :(
2013. márc. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Húha, nem túl biztató..

Nekem programozott császárom lesz jövő hét csütörtökön és mindenki ezt kérdezi hogy "nem félsz hogy megvágják?" Hát de, félek, de mit lehet tenni..

Majd megmondom a dokinak hogy extraóvatosan, nem lesz senki vészhelyzetben meg semmi úgyhogy remélem azért nagyon figyelni fog! :)

2013. márc. 8. 17:55
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha progis császárod lesz akkor nem kell félned, mert fel tud készülni a doki és nem kell kapkodnia. :)

2-es.

2013. márc. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Programozott császárnál azért erre meglehetősen kevés az esély, szinte 0, ne aggódj ilyeneken! :)

Aki meg a császárod előtt ilyen kérdéseket tesz fel ahelyett hogy megnyugtatna azt küldd a fenébe!

A rossz dolgokra ne is gondolj, csak a jó dolgokra koncentrálj, jó kezekben leszel, nem fogják megvágni a babád!

2013. márc. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
ÁÁ nem progi császárnál kevés rá az esély, ott nem kapkodnak, nem sietnek.
2013. márc. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8%
Szobatársamnak belevágott a doki a baba feneékbe. Ráadásul jó mélyen. De mesélte egy idősebb dolgozó, hogy volt akinek levágták az egyik lábujját véletlenül. Persze, hogy ez igaz-e, azt ki tudja..
2013. márc. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem gyorsan toltak a műtőbe mert komplikációk voltak és ki kellett venni a babát, de nem történt baleset. Én még nem is hallottam ilyet, hogy megvágják a babát, olyat még végképp nem, hogy levágják a lábujját. Jézusom! Azért ott már nagyon nagy figyelmetlenségnek kell lennie!
2013. márc. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!