Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után meddig vérezgettet...

Szülés után meddig vérezgettetek? Én 3 hete szültem, és még mindig van egy minimális mennyiség.

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 08:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

szia!


Én vagy 2 hónapig vérezgettem... ezzel nem elkeseríteni akarlak, hiszen minden gyógyulás más és más, csak leírom, hogy ez sem lehetetlen.

2009. szept. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szia.Én csak 8 napig, de a sógornőm 6 hétig!Változó!mindenkinél más!!
2009. szept. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem 3-4 hétig volt vérzésem, van akinek tovább tart, de szerintem max a 6.-ik hét végére minden rendbejön.
2009. szept. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
En 8 hetig.
2009. szept. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
5 hetig
2009. szept. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ! Megnyugodtam, ugyanis a "nagykönyv" szerint 1-2 hét után sárgás-fehéres váladék jön, vér nem...

Én is úgy számítottam, hogy 6 hét alatt elmúlik...

2009. szept. 14. 08:59
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem kb.5 hét volt, meg is voltam ijedve hogy hogy tudok majd elmenni a 6 hetes kontrollra, de addigra már elmúlt.

(ja?császáros szülésem volt)

2009. szept. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem is elmondták, meg elolvastam hogy hogyan változik a vérzés és 3 hét alatt már el is múlik, és én is kicsit beparáztam, mert még 5 hét múlva is piros vér jött mint az enyhébb mensi.

Aztán egyszercsak egyik napról a másikra elmúlt mintha elvágták volna, nem volt se sárgás, se fehéres se semmi.

Mondjuk én nem 6 hetesen mentem kontrollra csak pár hét múlva, addig egyszerüen a gondolattól is rosszul voltam h orvost vagy kórházat lássak :)

2009. szept. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is 3 hete szültem, nekem is van még vérezgetés. Múlt hét óta úgy van, hogy két-három napig nincs, aztán újra pár napig. Én úgy tudom, hogy 8-10.hétig vérezgethet. A lényeg, hogy ne legyenek benne nagy alvadt darabok stb.
2009. szept. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Dobd el a nagykönyvet, nekem se jött be...

5 hétig véreztem, aztán a hat hetes kontroll után újra vérezni kezdtem, csak ezt már menzesznek hívják :-( pedig szoptatok-....

2009. szept. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!