Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni menstruáció?...

Szülés utáni menstruáció? Neked jobb vagy rosszabb (mennyiség, fájdalom. )?

Figyelt kérdés
2009. szept. 23. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Szülés után nagyon sok volt aztán visszaáltam a fogamzásgátlora most 3 napig tart és szinte alig van.Ja és elmultak az erös görcseim is.
2009. szept. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan változó, mint előtte, hol meg akarok halni, hol meg sem érzem.
2009. szept. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem visszaállt a régi kerékvágás, nem vészes.
2009. szept. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előtte is 28 napos volt,ez nem változott.Nekem régen se volt fájdalmas(néha persze görcseim voltak),de kicsit felpuffadtam.Ez megváltozott.Most csak számolás alapján tudom,h meg kell jönnie.Se kis görcsök,se puffadás,se semmi.
2009. szept. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szülés előtt nagyon szenvedtem, most meg sem érzem. Kevesebb van mint előtte. Mivel szoptatok ezért csak 1 komponensű fogamzásgátlót szedek. Emiatt össze-vissza jön meg.
2009. szept. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Abszolut ugyanolyan , mint előtte.
2009. szept. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem előtte is fájt, de akkor csak az első nap. Most meg egész végig fáj. Még nem szedek fogamzásgátlót, mivel még szoptatok, de hamarosan elkezdem, és akkor talán enyhülnek a panaszok. :(((((
2010. márc. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!