Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha csak szivárog a magzatvíz,...

Ha csak szivárog a magzatvíz, az pontosan hogy "néz ki"? Mennyi szivárog egyszerre? Folyamatos, vagy csak a fájások alatt? Nálatok hogy volt? Annyi mennyiség azért van, hogy egy híg, víz-szerű folyással nem lehet összetéveszteni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 15:03
 1/7 A kérdező kommentje:
39hetes vagyok, a nyákdugóm két hete elment....
2010. ápr. 7. 15:03
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy hol van megrepedve a magzatburok,mert ha magasan akkor össze lehet téveszteni egy kis vizes folyással is,mert tényleg csak úgy néha csordogál egy picit! én így jártam. Ha alacsonyan repedt akkor folyamatosan folyik. a mennyisége függ attól is, hogy mekkora a repedés!
2010. ápr. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a 35. héten kezdett szivárogni hajnalban mindenféle előzmény nélkül. Meg is voltunk ijedve rendesen...

Szóval csak szivárgott, de összetéveszthetetlen volt! Nekem is valahol oldalt repedt meg, és csak folydogált szinte egész nap. Délután burkot repesztettek, oxitocint kaptam egész nap, de a fájások mégse jöttek. Úgyhogy estére császárral szültem.

Nekem olyan érzés volt, mintha folyamatosan csurogna onnan valami, és a legszívesebben a wc-n ültem volna folyamatosan. Teljesen átlátszó, kicsit nyálkás volt nekem ami szivárgott.

Könnyű szülést, és sok boldogságot a babához!

2010. ápr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyasmihez tudnám hasonlítani, mint amikor menstruálsz, és betéted van, és amikor érzed, hogy kibuggyan a vér. Csak ez víz. Tudni fogod.
2010. ápr. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Összetéveszthetetlen a folyással. Olyan, mintha folyamatosan pisilnél, és nem tudnád megállítani. Átlátszó, színtelen, szagtalan folyadék, mint a víz, és csak jön.
2010. ápr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem, hogy össze fogom téveszteni a folyással, de nem lehet. Majd meglátod! Én hallottam és éreztem egy pukkanást és jött ki egy adag vizes valami. De az, hogy mennyi és milyen intenzitással, ez mindenkinél más, mert egyéni, hogy kinek hol és mennyire reped meg a burok. Nem lehet általánosítani. Én amikor láttam, hogy ez bizony magzatvíz (ne kérdezd miből, egyszerűen tudtam), akkor elmentem lezuhiztam, felöltöztem, akkor már picit rózsaszínes volt a folyás, betétet is be kellett tennem. Ekkor már tudtuk, hogy menni kell. Nekem az autóban csak egy enyhe fájásom volt, más nem. Amikor az ügyeletes orvos megvizsgált, akkor tovább repesztette a burkot, kitoccsant egy nagy adag víz és onnantól indultak a fájások. 22 hónapos kislány anyukája.
2010. ápr. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem minden elözmény nélkül elment a vizem(jó nagy dózis)olyan volt,mintha bepisiltem volna,de annál nagyobb adag és nem tudod vissza tartani,mint amikor menszizel!átlátszó,szagtalan,kicsit nyálkás víz volt!utána folyamatosan folydogált míg be nem értünk!egyébbként lehet kapni gyógyszertárban olyan papírcsíkot ami kimutattja,ha tényleg folyik-e a vized
2010. ápr. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!