Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után hüvelyi szülés?

Császár után hüvelyi szülés?

Figyelt kérdés
Nálatok hogy volt? Nem győzködött az orvos, hogy császár után császárral szülhetsz? "Könnyen" ment ha hüvelyin jött a második babád(mármint lelkiekben)? Én NAGYON szeretném normál úton megszülni a fiam tesóját!!!!
2013. márc. 11. 13:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
88%

22 honappal a csaszar utan volt sima szulesem, az orvosomnak semmi kifogasa nem volt ellene, mert rendben volt a heg. Eleg hosszura sikeredett (masfel nap), faraszto es fajdalmas volt, de nagyon szivesen gondolok ra vissza, eletem legnagyobb elmenye volt. A csaszar kicsit rosszul esett anno, mert ott fel napig probalkoztunk mire kiderult, hogy nem fog menni, de azert tul sokat nem ragodtam rajta.

Holnapra vagyok kiirva a harmadikkal :-) Most 15 honap telt el az elozo szules ota, nagyon bizom benne, hogy megy most is siman.

2013. márc. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért pontoztatok le ennyire :( Attól, hogy nekem nem volt negatív élmény a császár után a hüvelyi szülés, nektek meg igen, még nem kellett volna :( Mindenkinek más... (Első voltam)
2013. márc. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

11. válaszoló könnyű szülést Neked, örülök, hogy Te is pozitívumként élted meg, bízom benne, hogy ez most sem lesz másként!!!! Ha megszületik a pici és persze ha lesz időd légyszi írd meg, hogy mi volt :)!

Kedves 1. válaszoló ne mérgelődj (nem éri meg)!!!! Nagyon örülök, hogy Neked megadatott megismerni császármetszés után a természetes szülés POZITÍV élményét, hinni szeretnék benne, hogy nekem is fog sikerülni :)!!!!

2013. márc. 12. 13:19
 14/20 anonim ***** válasza:
Igazad van, nem mérgelődök :) Nagyon szurkolok neked, hogy minden rendben menjen végig, hiszen ez a lényeg :) (Most szeretnék egy harmadikat, és tudod mindegy, hogy császár vagy nem, annak ellenére, hogy mindkettőt végigcsináltam már - csak minden rendben legyen, egészséges legyen :) és boldog leszek.)
2013. márc. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért gondolod hogy én lepontoztalak mert neked pozitív élmény volt a szülés, de légy kedves és ne vádaskodj!
2013. márc. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Bocsi... Kérlek, ne haragudj, de tényleg nem értettem hogy miért haszontalan a válaszom. Nem akartam én vádaskodni, és nem is konkrétan rád gondoltam... Csak arra, hogy olyasvalakik - nem te! - akiknek annyira rossz élmény volt, hogy attól fél, én bárkit bármire rá szeretnék beszélni valami "rosszra", holott nem, csak leírtam a tapasztalataimat. Sajnálom, hogyha megbántottalak ezzel, nem akartam.
2013. márc. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Na hát ezen az oldalon mostanában elszabadultak az indokolatlanul lepontozók szóval előfordul az is hogy egy tök hasznos válasz 0% körüli a barom beszólás meg 100%- úgyhogy ezen ne idegesítsd magad, attól függetlenül még lehet hasznos a válasz hogy alacsony százalék van mellette! ;)

Nem bántottál meg, csak közölni akartam hogy nem én pontoztalak le!! :)

2013. márc. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
És persze arra sem haragszom, aki lepontozott, biztos megvolt rá az oka.
2013. márc. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A 11es vagyok :-) Hat sajnos a harmadik megint csaszar lett, szivargott a magzatviz es nagyon gyenge fajasaim voltak ahhoz, hogy sima szules legyen. Mivel korabban mar volt csaszarom, nem lehetett szulest inditani. Nagyon sajnaltam, ugy vartam, hogy vegre lesz egy sima, par ora alatt lezajlo szules. De a baba jol van es ez a lenyeg :-) Remelem, neked osszejon majd!
2013. márc. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Ó kedves 11-es válaszoló GRATULÁLOK! :) :)

A lényeg, hogy jól vagytok mind a ketten, jó egészséget , örömöt, boldogságot kívánok!!!!!!!!!!!!!!

2013. márc. 25. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!