Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Holnap reggel indítanak....

Holnap reggel indítanak. Mesélnétek a tietekről? Mi, hogy történt?

Figyelt kérdés
2013. márc. 13. 12:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hűűűű,de izgi akkor most neked! :)

Mennyi idős terhes vagy? Terminus túllépés?


Nekem hiába kötötték be az oxitocint,4óra alatt egy fájást sem produkáltam..nem reagált szervezetem rá..végül császár lett..


Sok sikert és könnyű szülést neked!!!!!!!

2013. márc. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Délután 4-re beértem a kórházba.Felhelyeztek 1 adag gélt,30perc múlva burkot repesztettek majd megint 1 adag gél.Egyből 5perces fájásaim lettek 1 óráig,utána 2percesek.7-re már bent is voltam a szülőszobán,9-ra már teljesen ki voltam tágulva.Majd jött a kinlódás,ugyanis a babám elég fent volt még,de vártak hajnal 3-ig,addig egybefüggő fájásaim voltak már,de nem birtam kinyomni,igy bekötöttek oxyt,öntötték belém.De végül hajnal 4.20-perce meglett a kisfiam:)Semmit nem adtak fájdalomcsillapitásra.
2013. márc. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Holnap töltöm a 41. hetet kereken:) Hát remélem ügyesek leszünk holnap:)
2013. márc. 13. 23:47
 14/16 anonim ***** válasza:

Sok sikert kivánok neked és a babádnak is:)

Nekem 42+1naposan inditottak.

Szép szülést:)

2013. márc. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

10.15-kor burokrepesztés, egy óra múlva oxitocin, erre beindultak a fájások, de nem nagyon aktívan, ezért emelték a dózist, erre rögtön 3 perces fájások lettek. Sétáltam kétszer, majd 13.40-kor kibújt a kislányom :)

Rövid volt, de annál fájdalmasabb, viszont még annál is nagyobb élmény!

Sok sikert, minden jót Nektek!

2013. márc. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 V-F Ildi válasza:

Nekem 2 fiam van.Az elsőt a kiírt dátum után 13 nappal szültem indítással.7.30 kor bekötötték 13.05 kor bújt ki.

Második gyerkőc kiírt időpont után 3 nap múlva.11.30 kor bekötötték és 13.06 kor bújás.

Szerintem gyorsabb és hatékonyabb.Ha tehetném harmadszorra is így szülnék.

Ne izgulj és sok boldogságot az új jövevényhez!!!

2013. márc. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!