Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Angliai anyukak akinek program...

Angliai anyukak akinek programozott csaszaruk volt meselnetek rola, hogy milyen volt?

Figyelt kérdés

Nagyon felek, de ugy tunik nem szulehtek siman.Az elso gyermekemet is itt szultem, de ot termeszetes uton, igy nem tudom mire is keszuljek.

Egeszsegugyi oka van annak, hogy csaszart javasolnak inkabb.


2013. jan. 11. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is programozott császárom lett volna, csak elkezdtem vajúdni, így 2 nappal az időpont előtt volt császárom, de azért leírom hogy mi volt.

(Kaptam 2 tablettát, hogy a császár előtti este és a császár napján reggel vegyem be, de ugye nekem ez nem kellett végül)

Szóval bementünk a kórházba, megvizsgáltak, 8centire ki voltam nyilva, így infúzió a kézbe, ruhacsere, papírok kitöltése stb. Ez volt hajnali 1kor. Mivel a doki foglalt volt, így fél 6ig, csak úgy "elvoltam" a szobában. A páromnak adtak egy nagyon szexi doki ruhát, és miután átöltözött, toltak be a műtőbe.. Na ott ám sürgés, forgás. A gerincem mellé kaptam egy helyi érzéstelenítőt, majd a gerincembe azt az injekciót ami az egész testemet érzéstelenítette. Utána lefektettek az ágyra. Én beszélni nem tudtam annyira féltem és remegett a szám és mindenem :D Ezután eltakarták a hasamat, és gondolom kezdődött a buli. 6 órakor kezdődött a műtét és 6:27-kor emelték ki a kis kincsemet. Na ott bőgtem egy sort, hogy milyen gyönyörű :) Letisztították, takaróba tették, és oda adták nekem, de én csak pár percig bírtam fogni, mert a kezem is zsibbadt. Megint elvitte a nő valamiért, utána az apukájánál volt. Utána összeragasztották a hasamat, katétert tettek fel, és átemeltek a másik ágyra. Bevittek a szobámba, és ott már jöhettek a látogatók. (Anya volt ott) Itt hagytak egy kicsit, aztán át toltak egy olyan terembe, ahol kb 8an voltunk, de függönyökkel elválasztva. Itt mind a 3 nap körbeugráltak, segítettek stb. Extraként, tök jó elektromos ágyam volt! :D


Bocsi hogy hosszú lett :))

2013. jan. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
annak orulnek ha meg bovebben is meselnel :) hol szultel (varos)?
2013. jan. 13. 18:50
 3/5 A kérdező kommentje:
koszi az eddigieket is :)
2013. jan. 13. 18:54
 4/5 anonim ***** válasza:

East Surrey hospital, Redhill :)

Írj privátban ha van még kérdésed!

2013. jan. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom
2013. jan. 13. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!