Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38hetes kismama vagyok, alul...

38hetes kismama vagyok, alul néha elég erős nyilalásokat érzek. Még 10 napom van a szülésig. Lehetséges hogy hamarabb megérkezik a pici?

Figyelt kérdés
2013. márc. 13. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyeneket én is éreztem, és reménykedtem, hogy na hátha szülök, mert már benne voltam az időben rendesen, bármikor megindulhatott volna, de nem, csak jósló volt valószínűleg. Minden nap úgy keltem, hogy talán majd ma, és végül 40+6 nap lett belőle, akkor indult meg, de még közel se ilyen fájdalmakkal, hanem máshogy, máshol fájt. De ki tudja, mindenkinél másképp van.
2013. márc. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezek a nyilalások csak jósló fájások, illetve még a tágulás miatt érzed. A baba feje is ékelődik egyre jobban. Ez még nem jelenti azt, h. hamarabb fogsz szülni.

Mindkét gyerekemnél éreztem ilyen fájdalmakat, de ennek köze nincs a szülési fájdalmakhoz :) Azok inkább görcsök, meg fogod tudni különböztetni, hidd el :)

Könnyű szülést!

2013. márc. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2013. márc. 16. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!