Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek mennyi esély van...

Szerintetek mennyi esély van arra a mai világban, hogy más nemű baba születik, mint amit előtte mondanak, mutatnak? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A 18 hetes genetikai UH-n, azt mondta a doki, hogy kislányunk lesz. Még meg is mutatta nekünk. Azóta új dokim van. Sajnos azóta bármikor mentem nem látszódott a baba neme. Most már a 36. hétben vagyok. Az az utcán azt mondják az emberek, hogy fiús pocakom van.
2009. szept. 15. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:

A pocak forma alapján "jósolni" nagy hülyeség...

Azért zömmel bejön a doki által mondott, de előfordul még ma is, hogy tévednek. Itt is lehetett olvasni eseteket, akiknek határozottan mindig ugyanazt mondták, aztán mégse olyan bújt ki...

2009. szept. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Baratnomnek ksilanyt mondtak, ha jol emlekszem a 20-dik het korul. Jol be is vasaroltak szegenyek, rozsaszin-feher mozes, lanyos rucik stb. azota ket kulombozo doki is azt mondta, hogy fiu. Most novemberben fogsz szulni de mar ugy vannak vele, hogy 50-50%, majd kiderul.
2009. szept. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, kislány, de azért mérget ne vegyek rá. Egy ismerősömnek végig lányt mondtak, februárban szült, fiú lett.
2009. szept. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek végig lányt mondtak, mégis fia lett.
2009. szept. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
18 hetes uh-on kislányt mondott a doki...rá 2 hétre( magánrendelésen ugyan az a doki közölte hogy 99% -ra kisfiú!!most 38 hetes vagyok, egész eddig azt mondták fiú(4d-n is voltunk)de biztos majd csak akkor lesz a dolog ha kibújik a pocakomból:)
2009. szept. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Mivel már csak pár hét van hátra októberig, hamarosan kiderül. A 33. hétig kislányról tudtunk most meg már nem biztosak benne. A DVD-n még végig is mutatta a nunija részeit. Azért most már bizakodó vagyok.
2009. szept. 17. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!