Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Női I-es klinikán lehet...

Női I-es klinikán lehet fogadni szülésznőt? Ha igen tudtok ajánlani? Mennyi a tarifájuk?

Figyelt kérdés
2009. szept. 16. 10:47
 1/2 anonim ***** válasza:

I.-es Nőin voltam az utolsó 1 hónapban....Elég sok szülésznővel találkoztam.Tudnod kell,hogy ott a terhesosztályon nem nővérek vannak hanem szülésznők.Szóval én fogadtam és nem bántam meg.!!Pedig nekem császárom volt,de ott is nagyon jó volt,hogy nem voltam egyedül és számíthattam rá a szoptatásnál is.(a férjem nem jött be,mert tuti kifeküdt volna)A kislányom születése után Ő vitte a műtőből a szülőszobára lemérni és ellátni.Ott már végig vele volt a férjem és azt mondta nagyon megható volt.Tudtam amíg én a műtőben vagyok tuti biztos kezekben van a babám...na meg a férjemmel,mert ugye ezek a pillanatok is nagy élményt rejthetnek.Egyszóval minden a legtökéletesebben alakult és bármikor megismételném.

Én úgy hallottam,hogy vállalhatnak havonta 5 alkalmat.

Én egy kis ajándék csomagot adtam +20ezeret,de ha sima szülés jött volna össze,akkor picit többet adtam volna.A szülésem előző napjáig bizonytalan volt,hogy császár,vagy sima szülés lesz-e.Felkészültünk a sima szülésre is és mindent részletesen megbeszéltünk.

Az én szülésznőm:Kovács Anikó volt.2009 08.25.-én szültem vele.Tiszta szívemből ajánlom!Az első emeleten a terhesosztályon dolgozik.Keresd bizalommal.

Üdv.

2009. szept. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.A tarifa hallomásból:10000-30000 között van.Persze vannak extrém kivételek,de ez az átlag.A sima szülésél szoktak fogadni szülésznőt.Császárnál ritkán,de én ragaszkodtam hozzá.
2009. szept. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!