Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37 hetesen miket éreztek?...

37 hetesen miket éreztek? Nagyon feszit a szeméremcsontom néha alig tudok menni feküdni is rossz már. Ezek már lehetnek az előkészületek? Lábam is nagyon be van dagadva.

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen tüneteim nekem is voltak 37 hetesen, aztán mégis napra pontosan született a babám :)
2009. szept. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is 37 hetes vagyok, és én már 2-3 hete ezt érzem, már sehogysem jó. De még egyben vagyunk:)
2009. szept. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia. Szintén 37 hetes vagyok. Ez a szeméremcsonttal és főleg a combtő tájékán már a 25. héttől tartott, de valahogy 2-3 hete elmúlt. A derekam szokott fájni, és jóslóim is vannak, de az a "baj" hogy ezekből sajna nem lehet következtetni arra hogy mikor szülünk. Illetve én tudom, mert faros a babám és ezért 39 hetesen császár lesz. De ettől függetlenül bármikor beindulhat.

Mindenképp előkészület, hiszen 2-3 hét és itt a nagy nap. De az is lehet hogy akár a hétvégén beindul.

Izgi ez a várakozás, jó lenne ha már jönne, és hogy hogy fog jönni...nagyon kíváncsi vagyok én is mi lesz.

Sok boldogságot és könnyű szülést kívánok!

2009. szept. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is feszített nagyon a szeméremcsontnál, sokszor annyira fájt, de ez csak annyit jelentett, hogy nyomta a medencémet a kis buci fejével. :) Ez azért van, mert beékelődött és már nagy, nyom mindenütt. :)
2009. szept. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 37+3 hétre szültem,előtte nem fájt semmim,nem is vizesedtem,csak szép lassan kinyíltam(2 és fél ujjnyival mentem szülni)...lehet,h lassan itt az idő.
2009. szept. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia én ma kezdtem a 37.hetünket és már 2 hete érzem ezeket a fájdalmakat,sajnos ezzel nem tudunk nagyon mit kezdeni nagy a baba és már be van illeszkedve készül a kijövetelre de hogy mikor azt csak ö tudja.könnyű szülést kívánok mindenkinek meg neked is:)
2009. szept. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!