Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bajcsy kórházról vélemények?

Bajcsy kórházról vélemények?

Figyelt kérdés
Ki szült ott mostanában,kinél,és mik a tapasztalai?Tudnátok ajánlani jó fej szülésznöt? Köszi!
2013. ápr. 3. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ugyan nem mostanában, de ott szültem, Szécsényi doktornál.Csak a legjobbakat tudom mondani a terhesgondozással és a szüléssel kapcsolatban is, nagyon jó volt. Most 16 hetes vagyok a másodikkal, Őt is ott fogom szülni. Szülésznőt nem választok szerintem ...

Te kinél szülsz, mikor?

2013. ápr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia:) Novemberben Bokor Andrásnál!
2013. ápr. 9. 09:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én a Varga-Horgosi Ágnesnél szültem tavaly augusztusban, szívből ajánlom, nagyon jól vezette le a szülést, 2 hozzátartozóm is bent lehetett szülésnél.
2013. ápr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2x szültem ott (2010, 2012), elsőt Kubicsek Tamásnál (ügyeletes), Magdika volt a szülésznő (ügyeletes), másodikat egy külsős dokinál (ügyeletes), megint Magdika volt a szülésznő (ügyeletes). Őt nagyon ajánlom, szuper szülésznő, profi, olyan személyiség, akit mindenki szeret, és még akkor is ezt érzed iránta, ha csak szüléskor ismered meg. Fantasztikus egy nő, én nagyon örülök, hogy mindkét gyerkőc nála született, jó emlék marad. :-)
2013. ápr. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Edával vagy nélküle szültetek?
2013. ápr. 28. 16:53
 6/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok! EDA nélkül szültem!
2013. ápr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, EDA nélkül szültem. Elsőnél már nem volt rá idő, mert mire úgy éreztem, hogy nem bírom tovább elviselni, és adjanak valamit, 30 percre voltam a babától, és bizonyos tágulás után már nem adnak EDA-t. A másodiknál pedig mire beértünk a kórházba, eltűnt a méhszáj, így szinte csak kitolni mentem be, nem is volt kérdés, hogy nem kell EDA és semmi, csak az orvos jöjjön. :-)
2013. ápr. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!