Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vélemények, tapasztalatok a...

Vélemények, tapasztalatok a kecskeméti kórházról?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 08:47
 1/3 anonim ***** válasza:
A kórház?Mocskosak(penész)a zuhanyzók,és szar a kaja.Az orvosok normálisak,a csecsemős nővérek vagy NAGYON bunkók,vagy NAGYON kedvesek,két csoportra oszthatók.A kórházi hálóing van,hogy már akkor retkes(véres),amikor kiveszed a tiszták közül.
2010. jún. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát maga a kórház nem mai "gyerek"!!! A kaja tényleg rossz! Kórházi hálóing volt hogy nem volt. A dokik nagyon rendesek a szülésznők szintén! A nővérkék talán 1 kivétellel mind szintén aranyosak és segítőkészek. Én Baba-mama szobában voltam, és teljesen meg voltam elégedve ahhoz képest amit hallottam.
2010. jún. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én az első válaszoló véleményét osztom. Igaz én oda az életképtelen kisbabámat mentem oda megszülni (megszületették), de leírhatatlan a dühöm és az érzéseim azzal kapcs.amit ott csináltak velem. Tudom hogy így kellett lenni, de nem ilyen körülmények között szerettem volna tőle elbúcsúzni. Egy-két nagyon nagyon kedves nővérke viszont van!
2010. jún. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!