Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éjjel 3-szor keltem erős...

Éjjel 3-szor keltem erős derék és alhasi fájdalomra. Komolyan azt hittem megszülök. Ezek egyértelmű jóslók vagy csak a front miatt? Esetleg baj van?

Figyelt kérdés

Azt még hozzáteszem, délután együtt voltunk a párommal és előjáték alatt behatolt az ujjával. Nem tudom mihez ért hozzá, de borzasztóan kellemetlen érzés volt. Ő is mondta, úgy érezte, mintha beleakadt volna az ujja egy "madzag" szerűségbe. Nem volt maradandó a fájdalom, 3 perc alatt elmúlt. Ennek lehet köze az éjjeli a fájásokhoz?

37+6 km


2009. máj. 27. 06:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha elmúlt, akkor egyértelműen jósló volt. Amikor tényleg beindul a szülés, a fájások nem múlnak el, hanem egyre rövidebb időközönként és egyre erősebben fognak jelentkezni. A jóslók erősségét, jelentkezését a front is befolyásolhatja. Megfigyelhető (nekem a szülésznők mondták), hogy 1-1 erősebb front hatására sokkal több kismamánál indul be a szülés, ilyenkor a kórházak szülőszobáin valódi nagyüzem ven .)D Amikor é szültem, akkor is előző éjjel front volt, 5 szülés volt az éjszaka! (ez egy kis kórház, ahol néha napokig nincs szülés)
2009. máj. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megijeszteni, de nekem így kezdődött a szülés. Éjjel 1-kor ébredtem fájásokra, kb. 5 percig tartottak, óránként. 6-kor bementünk a kórházba, megvizsgált az orvos és mondta, hogy ez bizony már tágulási szakasz. Mivel ikreket vártam, 8-kor megcsászároztak. Amúgy állítólag az orgazmus is beindíthatja a szülést. Remélem, tudtam segíteni.

Jó egészséget kívánok Nektek!

2009. máj. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából az első volt nagyon fájdalmas, a másik kettő enyhébb. Néztem az órát, annyira nem volt sűrű, de azért megijesztett. Így napközben viszont nem fáj semmim, se a derekam, sem az alhasam. De figyelni fogom most már a fájásokat, hátha előbb érkezik a manó. Köszi még egyszer.
2009. máj. 27. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!