Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek a 35. hét környékén...

Akinek a 35. hét környékén kezdődtek erős jóslók kihúztátok végig? (első babásokra gondolok)

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 09:39
 1/5 kisnita ***** válasza:
Nekem előbb kezdődtek a jóslók. 32. hetesen vissza kellett tartani a szülés. Annyira sikerült nekik, hogy még túl is hordtam úgy kellett megindítani. Bár én el voltam számolva kb 3 héttel.
2011. márc. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Csak azért kérdeztem mert nekem szombaton kezdődtek a jóslók elég erősek!Az arcom is dagad egy kicsit vizesedek elég sűrűn hasmenésem van!Úgyhogy azért gondolom hogy hamarosan meglesz a bébim!:)
2011. márc. 24. 11:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 33hetesen kezdődtek a jóslók, azóta dagad a bokám, kezem arcom, nekem is ment a hasam is, tegnapra voltam kiírva, de még mindig nem szültem meg.
2011. márc. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és nem vagyok elszámolva.
2011. márc. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Kivánom hogy jó szülésed legyen és gratulálok a babához!:)
2011. márc. 24. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!