Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Amíg a babám a hasam tetejéhez...

Amíg a babám a hasam tetejéhez feszíti magát, addig számíthatok arra, hogy megindul a szülés? 5 nap tulhordásban vagyok...

Figyelt kérdés
Még mindig a hasam legteteje keményedik nagyon, a kis popsiját és lábát nyomja nagyon fel. De már 5 napja túlhordom, örülnék, ha kibúja. Ilyen tünetek mellett szímíthatok a megindulásra? A méhszájam 0111, a nyákdugóm elment, fájásaim nincsenek, naponta nst és magzatvízvizsgálat...
2008. jún. 12. 13:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőben járok mint te, bár nekem még van két napom a kiírt időpontig, de semmi jele nincs annak, hogy megindulna magától. Sajnos nem lehet megjósolni. A dokim nekem is azt mondta, hogy látott már teljesen zárt méhszájnál másnap szülő nőt, meg olyat is, aki még két hónapig elvolt kétujjnyira nyitott méhszájjal. Nagyon szurkolok neked, hogy könnyű szülésed legyen és főleg, hogy magától meginduljon, mert lassan meg fogják indítani, ha nem szánja rá magát a picúr. Minden jót nektek!
2008. okt. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!