Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt itt valakinek Misgav-Lada...

Volt itt valakinek Misgav-Ladach féle császármetszése? Tényleg kevesebb fájdalommal jár, mint a hagyományos?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 18:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tényleg. :) Tekintve hogy az izmot nem átvágják hanem csak széthúzzák.
2013. ápr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
az milyen?
2013. ápr. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Google 0,5 mp alatt 12 000 találatot ad ki rá ha beütöd, de tessék, megspórolom neked a 0,5 mp fáradtságot: [link]
2013. ápr. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen volt, nem tudom milyen a sima, de ahogy hallom ez sokkal jobb. Már aznao simán feltudtam kelni el tudtam látni a gyereket, csak kicsit fájdogált de nem volt vészes.
2013. ápr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jól hangzik a cikk alapján. Vajon mi lehet a hátránya, hogy ilyen sok idő alatt nem terjedt el? Ez egy 2002-es cikk, tehát már minimum 11 éve csinálják Magyarországon is és én még csak 2, maximum 3 orvosról hallottam, hogy így műt. (persze lehet, hogy vannak mások is, csak én nem hallottam róla, kíváncsi lennék)
2013. ápr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ÉN csak a Krasznai Péterről tudok, a Péterffyben rendel.

Ki más van még, aki ezt a módszert használja?


Amúgy az engem is érdekelne, hogy miért nem terjedt el jobban. Pedig nagyon jól hangzik.

2013. ápr. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Engem is így műtöttek 18 hónapja. Péterfyben de nem az említett orvos. Abban a kórházban mindenkit így műtenek. Nekem viszont azóta van is problémám.

Nem tudom, hogy ha nem így műtöttek volna akkor is lenne-e. Kb 1-2 hetente begörcsöl a hasizmom. Baromi rossz érzés,fájdalmas. Olyan mint a vádli görcs csak a hasamban. Húzza a görcs egy pár pillanatig,de mindíg csak az egyik oldalt, , majd látszik, szinte hullámzik a hasam és kiugrik. Kérdeztem már dokit,de nem igazán tudnak vele mit kezdeni. :-(

2013. ápr. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

dr Lintner Balázs is így csinálja, SOTE II

ja és dr Hamvas Ferenc is (nem tudom melyik kórházban) akit az Orvostudakozóról ismerhetünk :)

Engem Lintner doki műtött amúgy.

Péterfyben az a + jó, hogy ott nem spinálisan érzéstelenítenek hanem epidurált használnak, így 4 óra után fel lehet állni, nem kell 8-10-12 órát várni, így még jobban gyorsítható a gyógyulási folyamat.

2013. ápr. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7-es és mit mondanak az orvosok? Másnál is elfőrdult már ez? VAgy hallottál róla? Gondolom ennek így jobban utánanéztél, hallottál valamit, hogy ez jellemző lenne vagy csak te voltál ilyen peches? (Már bocsi a kifezeésért, tényleg csak a statisztika érdekel, mert egyébként tényleg nagyon sajnálom, hogy így alakult nálad. Én még nem hallottam ezzel kapcsolatban ilyen kiemenetelt)
2013. ápr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
SZtem ez elég ritka, legalább is néztek rám mint borjú az új kapura. Valószínű ez keveseknél fordul elő, vagy szinte nem is.... azt is mondták biztos vitaminhiány...ez hülyeség, akkor kerüljem azokat a mozdulatokat amiknél beugrik. Ez szinte lehetetlen, mert váratlanul jön. Ha hasizomból felülök, vagy emelem a gyereket féloldalasan... mondták nézzek sebészt azzal beszéljek... de úgy vagyok vele,szeretnénk tesót, és ha utána is fennáll, majd megoldjuk.... de amúgy is peches vagyok mindkét kezem műtik mert terhesség alatt alagút szindrómás lettem... :-DD az egyik kezen túl vagyok 1 hó múlva jön a másik.... és még sajna sorolhatnám... de én vagyok az a kivétel aki erősíti a szabályt! :-)
2013. ápr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!