Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egerben a rooming-in elhelyezé...

Egerben a rooming-in elhelyezés (baba-mama) szoba mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
És mikor kell kérni? Rögtön szülés után kell ? Bocsi de nagyon nem vagyok képben mert első babám lesz és senki nem szült mostanában a közelemben.
2009. szept. 23. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Felénk (az ország másik végébe) úgy működik,hogy előre kell jelentkezni, 2 ilyen szoba van és ha épp szerencséd van mikor szülsz és senki nincs a szobákba akkor megkapod. Én sokat gondolkoztam a dolgon és úgy döntöttem inkább a babára költöm a szoba árát,szerencsés voltam nagyon mert húsvétkor nem volt nagy tolongás, egy hetet kellet a kórházba maradnunk és végig kettesbe voltam a babával egy 4 ágyas szobába :)

A legegyszerűbb ha felhívod a kórházat vagy bemész és úgy érdeklődsz.

2009. szept. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szia! Egerben van nem fizetős rooming in is, csak
2009. szept. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

bocs, véletlenül félbeszakadt.

szóval többen vannak egy szobában az anyukák és babáik, látogató oda nem jöhet. ez ingyenes.

van olyan egyágyas szoba zuhanyzóval, ami fizetős(kb. 5 ezer/éjszaka) - de wc nincs benne, ami nekem furi :)

a vip lakosztály 15 ezer/éj - itt kellemes környezet, saját wc, fürdőszoba van és külön nővér - hátránya, hogy a csecsemősök kicsit messzebb vannak, gyakran el is feledkeznek a vipesekről. (hallomás info, nem voltam vipben).

2009. szept. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem számít ha nem egyedül vagyok a picivel, úgyis első baba lesz, de mégis szeretném ha ott lenne velem :)
2009. szept. 24. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!