Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pitvari sövényhiány miatt...

Pitvari sövényhiány miatt lehet császármetszés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kiskoromban pitvari sövényhiányom volt amit 7 éves koromban katéteresen zártak. Nincs azóta semmi problémám. A nőgyógyászom mondta, hogyha gyereket szeretnék majd akkor különböző vizsgálatokat kellesz csinálni, hogy bírnám-e a szülést meg ilyesmit. Most el jött az a pillanat, hogy babát szeretnénk szerintetek van esély arra, hogy normálisan szülésem legyen és nem császár metszés?


Azért írom ki ide is ezt a kérdés mert másik kategóriában nem írtak.


2013. ápr. 14. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem 50%-50% csinálnak szív uh-ot stb. és után a kiderül innen sajnos nem tudok segíteni
2013. ápr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez a problémám nekem is, nálam egy percig nem volt kérdéses, mondjuk már a kardiológusom is mondta, hogy csak császármetszés illetve a nőgyógyász is jelezte, mikor megtudta hogy ő nem kockáztat.

Van, aki belemegy a hüvelyi szülésbe, de elég veszélyes én nem kockáztatnék a helyedben.

2013. ápr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
38%

Nekem is ez volt a bajom, pitvari sövényhiány. 4 évesen műtöttek. Mivel azóta semmi bajom a szívemmel, a nőgyógyászomnak eszébe sem jutott, hogy emiatt csak császár lehetne. Egy szív uh-ra elküldtek, ahol a kardiológus megállapította, hogy az egyik billentyűvel nincs minden rendben, ezért antibiotikumot kellett kapnom szülés alatt. De lehet, nálad még ennyi probléma sincs.

Nálam a vége az lett, hogy mégis császároztak, de ez nem a szívem miatt volt, hanem toxémiás lettem, de ez megint egy más téma és semmi köze a szívműtéthez.

Ha nincs semmi gond a szíveddel, nyugodtan szülhetsz normál úton, nem értem, miért lenne ez probléma...

Az a baj, ha csak egy pici probléma felmerül, máris császározni akarnak, holott lehet, nem is lenne rá szükség. Csak a dokik szeretnek biztosra menni... és ez kényelmesebb is nekik...

2013. ápr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!