Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem ment össze eléggé a méhem...

Nem ment össze eléggé a méhem szülés után. Milyen az eü küret?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

7 hete szültem, de csak tegnap voltam dokinál mert eddig nagyon véreztem. Sajnos közölte h nem ment össze eléggé a méhem, "nagyobb tyúktojásnyi" maradt. Kaptam rá méh összehúzó cseppeket, de ha szombatig nem hat, be kell feküdnöm eü küretre.


Az milyen? Azt mondta nem altatnak hozzá. Fáj? Mi lesz, h lesz?


Annyi rossz volt ebben a 7 hétben h inkább szülnék még vagy 20x, de most megint csak rettegek.


Köszi


2013. ápr. 17. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Eü-i méhkaparás. Befekszel, lekaparják a méhnyálkahártyát, és mehetsz is haza.
2013. ápr. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi, ennyit a doki is elmondott csak sajnos többet nem, kicsit bővebb info érdekelne.


Érzem e, h történik, mikortól szoptathatok utána... ilyenek.

2013. ápr. 17. 15:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt már kaparásom, bár nem teljesen ilyen ok miatt, de gondolom ugyanúgy zajlik. Én nem voltam terhes, illetve nem szülés után volt, csak egyszerűen nem állt el a vérzésem. Nem lehet érezni semmit, mert elaltatnak. Egy napos beavatkozás, a műtét után 4 órával hazaengedtek. Utána sem fájt egy kicsit sem. Ez szombaton történt (épp munkanap volt), hétfőn simán mentem dolgozni.
2013. ápr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Direkt kérdeztem a dokit h altatnak-e és azt mondta nem :/ Emiatt félek nagyon h érezni fogom
2013. ápr. 17. 15:45
 5/6 anonim ***** válasza:

"A beavatkozás történhet rövid intravénás altatásban, vagy helyi érzéstelenítésben."

[link]


Itt GyK-n is vannak ilyen kérdések,amit feltettél, keress á, ott van egy csomó válasz, meg fog nyugtatni szerintem.

2013. ápr. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után csinálta a doki, nem volt több, mint 20 perc az egész és engem sem altattak. Nem fájt, inkább csak kellemetlen volt. Én nm is tudtam, hogy ez az eü kaparás, a zárómon volt rajta. Bent maradt lepénydarab miatt volt.
2013. ápr. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!