Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ahol lehet csipegetni vajudas...

Ahol lehet csipegetni vajudas közben, ott mit esztek?

Figyelt kérdés

Peldanak a szölöcukrot mondtak, de azt a tejcukortartalma miatt nem igazan tudom most fogyasztani...

Ugy tudom, h szendvicset, nagyobb dolgokat vinni felesleges, ilyesmire nem gondolnak allitolag szüles közben a nök.


2013. ápr. 21. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem csokit és szőlőcukrot mondott a szülésznő,be is pakoltam,de odáig már nem jutottam,hogy elő is vegyem.
2013. ápr. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem nagyon konnyu es gyors szulesem volt, de vajudas alatt nem tudtam volna etkezesre gondolni. Viszont rengeteg vizet ittam, mert nagyon szomjas voltam. Na szules utan viszont egy marhat fel birtam volna zabalni, ha kell, elve..... :D
2013. ápr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én semmit nem vittem csak vizet,azt sem ittam csak pár kortyot,eszembe sem jutott közben hogy egyek.
2013. ápr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
olyan fajdalomnal eszembe sem jutott h egyek... Vizet viszont liter szamra ittam. Szules utan marha ehes voltam, a megfigyeles alatt ropit ettem, alig vartam h kivigyenek a szuloszobarol es ebedelhessek. De csak a szemem kivanta a dolgokat, nem sokat tudtam enni.
2013. ápr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szülés rengeteg energiát igényel (a dokim szerint felér egy maratonnal), én tök éhes voltam, előtte sokáig nem ettem az izgalom miatt, megettem egy mogyorókrémes croissant-t :)
2013. ápr. 22. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!