Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha neadj Isten esetleg rosszul...

Ha neadj Isten esetleg rosszul lesz a szülőszobán apa, akkor kimehet?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 22. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Persze hogy kimehet. :-))) Én ott tartottam talonban anyukámat a kórházban hasonló esetre mert egyedül nem akartam maradni a szülőszobán. De apa nem lett rosszul, sőt, még a méhlepényt is meg akarta nézni, teljesen belelkesült az egész szülésbe, és várja a következőt. :-)
2013. ápr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De jó! :) szuper, köszi!
2013. ápr. 22. 21:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy kimehet, nem egy börtön a szülőszoba. Amugy meg ne engedd neki hogy nézegessen, ő legyen a fejednél és veled törödjön. Egyébként előfordul az ájulás rosszullét a férfiaknál....
2013. ápr. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, azért remélem, erre nem kerül sor! :)
2013. ápr. 23. 08:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a doki azt mondta, hogy ha rosszul lenne kimehet és utána vissza is jöhet. Szerencsére nem volt ilyen probléma. :)
2013. ápr. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a kitolásnál derült ki hogy nem fér ki a picim,tehát úgy nagyon nem látott semmi a férjem,de mikor a hugom született apukám valahogy telibe látta azt mikor anyut varták már össze...na ott majdnem elájult:DDe a szülést hősiesen viselte 4xis.:D úgyhogy nem mindenki lesz ám rosszul,de természetesen ki lehet menni,nekünk is mondta az orvos még mikor vizsgálaton voltunk hogy a férfiak vagy sírnak,vagy rosszul lesznek vagy semmi reakció.:D
2013. ápr. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, kimehet. Ennyivel is könnyebb helyzetben van az anyánál. :D
2013. ápr. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2013. ápr. 26. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!