Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miután megszületett a kisbaba...

Miután megszületett a kisbaba rögtön kap karszalagot vagy valami azonosítót?

Figyelt kérdés
Nem fogják elkeverni? Lehet felesleges de én úgy félek h más babáját kapom....
2009. szept. 25. 19:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
még ott a szülőszobán ráteszik:) legalább is a szent imrében pesten így volt.
2009. szept. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%

Szia!


Ahol én szültem vagy 4 szülőszoba volt, mindegyikben csak 1-1 kismami. Ott születés után (fürdetés, öltöztetés után) rögtön rátették a karszalagot.

2009. szept. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
48%

Kapnak rögtön, de a csecsemősök képesek még így is összekeverni. Ez tapasztalat.

A babámat oda adták a szobatársamnak mikor fürdésből hozták vissza. Úgy szóltunk, hogy valami nem stimmel. Nem is néznek rá a karszalagra.

2009. szept. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ha a mama jól megnézi a gyereket, nem felejti el az arcát.. de ha annyira aggódsz, vigyél magaddal egy alkoholos filcet és tegyél egy ikszet a gyerek homlokára. :D (nehogy)
2009. szept. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszi ez az X jó ötlet :) megyek már most be is rakom a filcet a kórházi csomagomba :)
2009. szept. 25. 19:45
 6/17 anonim ***** válasza:
67%
Amikor megszületett s szülőszobán megkérdezték a nevét és rögtön feltették a karszalagot.
2009. szept. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A kisfiam a szülőszobán, mérlegelés előtt, még magzatmázasan kapta meg a karszalagját! :) Ne aggódj, nem fogják elkeverni.
2009. szept. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
nálam csak olyan gikszer volt hogy a gyerekem nevét írták el a kórházi zárójelentésemen... a gyerek záróján és az anyakönyvben jól szerepelt szerencsére.
2009. szept. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én is rettegtem tőle (egészségesen azért...)

Apa ha veled van, kísérheti a babát. MEgszülöd, mellkasodra teszik, majd elviszik mérni-ahova mehet apa, és ott rögtön ráteszik a szalagot, és utána vissza is kapod.

Én mindig megnéztem a szalagját, ahányszor csak elvitték vizsgálatra, vagy fürdetni:-)

2009. szept. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Megszületik a baba, elviszik lemérni, átvizsgálják, megmossák... mikor hozzzák vissza, már rajta lesz a karszalag...
2009. szept. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!