Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire voltál fáradt?...

Mennyire voltál fáradt? (szülés kérdés)

Figyelt kérdés
Igazán fura kérdés lehet, de szülés után mennyire voltál fáradt? Ahhoz képest amire számítottál?

2013. ápr. 25. 11:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én 3x szültem, nem fáradtam el, inkább felpörögtem utána.

Örömtől, megkönnyebbüléstől, stb.

Aztán rá 2 órára azért jó volt pihenni.

Első gyerekkel baba-mamás szobában voltam, másik kettővel már nem. Ott pihenhettem eleget, mert itthon már úgyse tudtam :D

2013. ápr. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Én azt hittem majd fel sem tudok kelni..

Ahoz képest olyan voltam hogy ...teljesen fel voltam pörögve..de nagyon könnyen szültem gátvédelemmel és gyorsan..nekem szinte meg sem kottyant ha ugy lehet mondani..szülés után amint lehetett mentem ki telefonálni rohangáltam aludni nem birtam baba nem volt velem éjjel este 7 kor szültem..apuka hazament én meg mászkáltam vártam hogy reggel legye ée megkapjam a lányom...másnap gyógyszertárba mentem stb semmi bajom nem volt...)ugyhogy nekem nem fájt és nem voltam cseppet sem fáradt.

2013. ápr. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
38%
Én is felpörögtem inkább:)) Egyáltalán nem voltam fáradt. Bár a második szülésnél nagyon sok vért vesztettem, ezért feküdnöm kellett, de nagyon untam magam és vártam a babát. (sajnos ő 6 órán át volt megfigyelés alatt mert enyhe oxigénhiánnyal született)
2013. ápr. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én azt képzeltem az ember a szülés után annyira elfárad a fájások kimerítik felállni sem bír....stb...de ez akkor butaság...
2013. ápr. 25. 11:47
 5/17 anonim ***** válasza:
38%
elfáradtam, de az adrenalin és a boldogsághormonok dolgoztak nagyon bennem! :) 48 óránál többet voltam fent! már nem emlékszem pontosan, h mennyit, de sokat! Pedig a szülés aránylag hamar megvolt, aludhattam volna utána.. de csak gyönyörködtem a babámban! :)
2013. ápr. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
63%
Nem voltam fáradt, éjfélkor szültem, és azon az éjszakán nem is birtam elaludni az izgatottságtól, egy percet sem. Jó kedvem volt.
2013. ápr. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Maga a szülés szó se róla elég kimerítő dolog, de úgy emlékszem egyáltalán nem voltam olyan fáradt utána. Arról nem beszélve, hogy dolgozott bennem az adrenalin és majdnem egész éjjel kipattant szemekkel feküdtem az ágyban képtelen voltam aludni. :-) Utána levő kórházi napok se voltak vészesek, hiszen a babám akkor még leginkább aludt, úgyhogy kellőképpen kipihentem magam.
2013. ápr. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Hajnali 2-kor szültem, azon az éjszakán egy percet sem aludtam. Mondjuk a többin is max 2 órát, egész éjjel nyugtattunk, szoptattunk. :)

Mire hazaértem hulla fáradt voltam.

2013. ápr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
19.45-kor szultem meg, 22.30-kor vittek be a szobaba, a baba nem volt velem. pihenhettem volna, de egyszeruen ugy ereztem nem vagyok faradt. legszivesebben setalgattam volna. ebren voltam egesz ejjel. masnap reggel hoztak a babat, egesz nap nezegettem, gyonyorkodtem benne. le sem tudtam humni a szemeim.
2013. ápr. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én nagyon elfáradtam, 22:40-kor lett meg a fiam, reggel hozták be, de én olyan kába voltam, hogy még először azon csodálkoztam, hogy jé én szültem?? Olyan jót aludtam. Bár az alvással sose volt problémám. Utána már pörögtem, meg mivel ott volt velem, baba-mama szobában voltunk, nem sokat tudtunk aludni, mivel valamelyikünké mindig rázendített :)
2013. ápr. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!