Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tegyük fel 8 hónapos terhes...

Tegyük fel 8 hónapos terhes vagy, komplikációval, te vagy a baba?

Figyelt kérdés

van rá egy kis időtök, hogy döntsetek a pároddal.

Kit választanátok?

A baba vagy az anya?


2013. ápr. 27. 22:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem szokták megkérdezni, mivel az anya élete az első. Jó eséllyel szülhet még gyereket, főképp ha van is nem hagyhatja magára. Ha megkérdeznék a nagy többség a babát mondaná.

Én nem tudom. Van már egy kisfiam, így azt hiszem magamra voksolnék akármilyen bűntudatom is lenne utána.

2013. ápr. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen magamat választom.


Gyerekem még lehet, de ha én halok meg, a gyereknek nem lesz anyja, a férjemnek meg párja.

2013. ápr. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Alapból ha valaki életveszélybe van akkor nincs idő azonnal döntenek, és a mama élvez elsőbbséget.
2013. ápr. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha elso gyerek lenne, akkor is magamra kell voksoljak, es ujra megprobaljuk parommal. 2.-kal, vagy tobbedikkel plane magamat kell valasztanom, mert a meglevo gyerekekre kell gondolnom. Ilyenkor mindig az anyat kell megmenteni.
2013. ápr. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Most lehet hülye vagyok de ilyen esetben ha megcsászározzák akkor egy 8. hónapos már nagy eséllyel életbe is marad, nem?

Vagy milyen komplikáció.

2013. ápr. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is rögtön erre gondoltam, hogy 8 hónapos baba SOS császárral már vígan életben marad, még lélegeztetni sem kell... Egyébként mindig az anyát próbálják menteni először (illetve párhuzamosan a babával, lásd sos császár).
2013. ápr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

azért írtam 8 hónapost, mert úgy már viszonylag egy kifejlett és nagy babáról van szó, erősebb a kötődés


fiktív szituáció


amúgy én is magamat mondanám, és arra voltam kíváncsi, hogy más is van-e ilyen véleményem. de nem lettem megkövezve, örülök :)

2013. ápr. 27. 22:55
 8/13 anonim ***** válasza:
61%

20 hetes kortol ha a kismamat ujra kell elesztenunk a magzatot surgossen kiemepjuk az anya erdekeben mivel ujraelesztes magzattal kevesebb sikerrel jar.

Anya mindig az elso szulok nem dontenek hiszen anya nelkul nincs gyerek sem.

2013. ápr. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
mint írtam, a kérdés fiktív, nem megtörtént esetre alapoztam
2013. ápr. 27. 23:15
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szőrnyen fog hangozni, de mivel van egy kisfiam akinek szüksége van az anyjára, és egy férjem akinek a feleségére. Így engem mentenének meg. De utána soha többé nem szülnék. Biztos hogy nem bírnám feldolgozni a tragédiát. Ilyen soha ne történjen senkivel.
2013. ápr. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!