Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sima szülés után mennyi idő a...

Sima szülés után mennyi idő a teljes gyógyulás?

Figyelt kérdés

19.-én szültem, vágni nem volt idő, így szakadtam, de a dokim szerint "szerencsésen". Nem is volt vele gond, tudtam rendesen ülni, és nem volt nagy fájdalmam. DE! Azért kellemetlen érzés, és mintha folyamatosan zsibbadna is.

Nektek mennyi idő kellett, míg teljesen elmúlt minden, és olyan érzés lett mint szülés előtt?



2013. ápr. 30. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
2-án szültem. Ma már azt tudom mondani,hogy abszolút fájdalommentes vagyok. Kb. 3 hét sztem. nekem is volt zsibbadás, de néhány nap alatt elmúlt. Kitartás!
2013. ápr. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 2 hétig nem tudtam ülni, annyira fájt. Utána viszont egyre jobb lett, 4hét után már egyáltalán nem éreztem. Mivel neked eleve nem is fájt annyira, szerintem max 1 hét, és teljesen elmúlik.
2013. ápr. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hiába 6 hét a gyermekágy, ne legyél türelmetlen, minden helyre fog állni. Én kb. 3 hét után már egyáltalán sem,mit nem éreztem a gátsebből, első pár napban volt fájdalmas, aztán csak érzékeny, és 3 hét után semmi, 4 hét után már a vágás helyét sem lehetett látni. De nekem pici (alig 1 cm) vágásom volt, nagyobb vágás vagy repedés lehet lassabban gyógyul.
2013. ápr. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Természetesen kivárom a 6 hetet, csak kíváncsi voltam, hogy mikor múlik el ez a furcsa érzés, meg zsibbadás.

Akkor tehát már nemsokára...

2013. ápr. 30. 13:57
 5/6 anonim ***** válasza:
En 2 hetig allva ettem, allva csinaltam mindent, leulni nem tudtam mert orditani tudtam vna a fajdalomtol. Pedig volt gatmetszes, de igy is szakadtam kivul belul. 5-6 het kellett, mig azt tudtam mondani h jol vagyok :)
2013. ápr. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sziasztok.Mar régi a post,de olyan kérdésem volna,hogy nekem minden rendben,szépen gyógyul a gát varratom,viszont a nagy melegben "kipállott" a bikinivonalam.Probaltam minel többet szoknyában lenni,szellőztetni,de ez még rosszabb ötlet volt.összedörzsölödött,az alsónemű is kidörzsölte.most hámlik,fáj.Sudocremmel kenem.valami jobb ötlet?köszi
2016. júl. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!