Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ahogy keményedik a hasam...

Ahogy keményedik a hasam jönnek a fájások is, de nem nagyon szóval kibírható, ezek csak jóslók? Vagy mennyire jóslók 37+5 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2009. szept. 28. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem hasonló volt, aztán felerősödtek. Majd vérezni kezdtem, így mentem be kórházba. Végig renszertelenül jöttek, mégis megszültem aznap. A kórházban úgy vettek fel, h jóslóim vannak. Az nst végig nem mutatott fájásokat, vagyis a legeslegvégén igen. 11 órát vajúdtam-

2009. szept. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak joslók, ha nem erősödnek, és sűrűsödnek, akkor még csak azok. Nekem néha elég nagy görcseim vannak, és ezek is csak joslók, mert mindig abbamaradnak. Pedig én már alig várom, hogy végre az igaziak jöjjenek:)

38 hetes

2009. szept. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A kórházban 11-et. Előtte otthon 9et.

Korábban is voltak fájásaim, vagy 4-szer hittem azt, hogy szülni fogok. A 37. héttől kezdődtek a jóslóim. Állítólag meleg vízre a jósló elmúlik, a rendes felerősödik. Előző voltam.

2009. szept. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Oh,nekem tegnap meleg vizes zuhany után voltak enyhe jóslóim!

Figyeld,h milyen gyakran érzed!Ha rendszertelen,akkor még várnod kell :)

Ha bizonytalan vagy-kérdezd meg a dokid v a szülésznőt!

2009. szept. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem is rendszertelen fájásaim vannak,de hol elmúlik hol visszajön néha hányinger és hasmenés is társul hozzá,remélem mostmár nagyon hamar mehetek szülni már alig várom.könnyü szülést kivánok mindenkinek 38hetes pocis
2009. szept. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, és könnyű szülést mindenkinek!
2009. szept. 28. 18:48
 7/7 anonim válasza:
én egy hónapja szültem nekem is voltak jóslóim utána öt percesek ne várd meg a magzatvizet hogy elfolyon ha töpercenként vannak fályások akkor hivd a mentöt
2009. szept. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!