Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Igaz az, hogy akiknek a...

Igaz az, hogy akiknek a menstruációs görcsei erősek, azok könnyebben viselik a szülési fájdalmakat?

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem olyan erős menstruációs görcseim vannak/voltak, hogy sokszor az ügyeletre kellett vinni Algopirines szuriért, mert összeestem a fájdalomtól. A szülés... A százszor rosszabb és fájdalmasabb volt, viszont már csak a jóra emlékszem :)

Nem akartalak megijeszteni, de szerintem semmi köze hozzá. :)

2009. szept. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem elég erős görcseim voltak.

A szüléstől emiatt kicsit tartottam is, de meglepően jól bírtam. Pedig azt hittem, nem jól tűröm a fájdalmat.

Tévedtem szerencsére.

Azóta csak onnan veszem észre, hogy megjött a menzeszem, ha már színez, mert nem vagy csak alig görcsölgetek.

Szóval én jól jártam.

2009. szept. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is jártam már ügyeleten menszi görcs miatt, a szülés görcsei is fájtak, nem tudok rangsorolni, hogy melyik jobb vagy rosszabb. Talán a menszi azért rosszabb, mert céltalan, csak egy munkanapodat b@ssza szét, már elnézést :(
2009. szept. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hozzám is kijött már nem egyszer az ügyelet, és azt gondoltam, mivel már megszoktam a fájdalmat könnyebb lesz a szülésem. Majd kiderül, de bízom benne, hogy nem olyan rossz :)
2009. szept. 29. 18:29
 5/9 anonim válasza:
Nekem szülés előtt görcsölgetett a hasam, de nem volt vészes, szülés óta iszony az első nap. Nagyon fáj mindenem ott lent. Alig bírok még felkelni is.
2009. szept. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem, sajnos nem:(.

Én fájdalmas menstruációban szenvedtem. Úgy 3 havonta el-el ájultam, annyira fájt. Kezem, lábam zsibbadt stb.

Háát, ehhez képest a szülési fájdalom kismiska.

6 hónapja szültem.

Remélem amikor majd megjön, nem lesz olyan fájdalmas, mint régen.

2009. szept. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Talán annyiban igaz, hogy akinek erős görcsei vannak, hozzá vannak szokva valamelyest a fájdalomhoz.

Aki meg eleve nem, vagy csak alig görcsöl mensikor, annak a vajúdás egy komoly megpróbáltatás:)

2009. szept. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem nagyon erős menstruációs görcseim voltak és nagyon rosszul viseltem a fájásokat, persze fájdalomcsillapító nélkül szültem, tehát kibírható.
2009. okt. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerencsére még nem félek, és próbálok úgy hozzáállni, hogy könnyű szülésem lesz, persze utólag derül majd ki, bejön-e ez a módszer
2009. okt. 1. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!