Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Június elejére kismamik, hogy...

Június elejére kismamik, hogy vagytok? Melyik kórházban fogtok szülni? Van itt olyan, aki a MÁV-ban fog?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, en erdelyben szulok. Junius 10-re vagyok kiirva, masodik babam. Lany utan fiut varok. Az elso terhessegemmel semmi bajom nem volt, most pedig minden bajom ram jon, savam van ahogy vizszintesen fekszem, nehezen fordulok at alvasnal eggyik felemrol a masikra, 10 percenkent pisilek. Fajnak a csontjaim is ott lent.. Eddig 10 kilonal tartok es 2 kilosra becsultek a gyerek sulyat. 35 hetes km. S te hogy vagy?
2011. máj. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia, Hatvanban fogok szülni, a férjem is benn lesz. :) Június 4-re vagyunk kiírva.:) Nagyon jól érezzük magunkat, a Kislány sokat mocorog, mindig csinál valamit:) Nekem mostanság a gyomorsavam lett sok, és már csak a Rennie használ, illetve a jóslók is tarkítják a heteimet. :( Viszont jól alszom, jó a hangulatom. Élvezem a terhességet, ameddig csak lehet, viszont a Picurkát is látnám már:):)

Te, kedves Kérdező, hogy vagy, hogy érzitek magatokat? Pontosan mikkora vagy kiírva?


36 hkm.

2011. máj. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Júni 03-ra vagyunk kiírva, és az Uzsokiban szülök. Az orvosok azt mondják már nem húzom addig, mert 30. hét óta 3-as a lepényem, csütörtöki UH-n voltunk 2344gr-osak. Egyébként rendben van minden, Mg-t már nem szedek, a málnalevél teát most kezdem. Már minden megvan a baba érkezésére, most már csak mosok, vasalok, gyönyörködök a kisfiúnk dolgaiban, és egyre jobban várjuk. A kórházi csomagba is megvan minden, bár össze még nem pakoltam. Kicsit várom már a végét, mostanában elég sok rosszullét kap el, meg időnként jóslók. 14 kilo +nál járok, bár azt mondják, hogy csak a babára híztam, amúgy nem is látszik. Mindenkinek könnyű szülést kívánok, egészséges babát, sok tejet. Majd írjatok, ha megvannak a babák :)
2011. máj. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Először is: bocs, de a kérdésből kimaradt a "kiírt" szó :)

Egyébként örülök, hogy jól vagytok :) Én június 6-ra vagyok kiírva, de szerintem addig nem fogom elhúzni :)

Nekem/nekünk lányom lesz: Johanna, és eddig 8 kilót szedtem fel :) Holnap kezdem meg a 37. hetet, és a MÁV kórházban fogok szülni :)

Sajnos nekem is van gyomorsavam, de egészen elviselhető, ahogy minden ami a terhességgel jár :)

Nagyon jól teltek a hetek, hónapok a terhességem alatt, és már nagyon várom, hogy láthassam a kislányomat :)

Mindenkinek nagyon könnyű, gyors, és kevésbé fájdalmas szülést kívánok!!!

Azután meg jó babázást :)

2011. máj. 8. 20:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindenkinek könnyű és gyors szülést kívánok:)

A 2. válaszoló

2011. máj. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!