Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülöszobába muszáj doki...

A szülöszobába muszáj doki tanoncokat beengedni?

Figyelt kérdés
Én cikinek érzem

2013. máj. 8. 18:10
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
66%
Én úgy tudom, hogy ellenkezhetsz. Mondd meg, hogy nem kívánsz tananyag lenni, biztos van rá más jelentkező.
2013. máj. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
87%
csak ha beleegyezel!
2013. máj. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
90%
Nekem időm se volt ellenkezni,de nem bánom hogy élőben látták az adott problémát és nem csak tankönyvben ...nem szeretnék ugyanis olyan dokihgoz kerülni a késöbbiekben aki mondjuk nem látott még a valos életben egy adott komplikációt.
2013. máj. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
95%

Én meg pont úgy tudom hogy oktató kórháznál ez várható hogy lesznek "tanoncok".

Egyébként még szerencse hogy sokan nem érzik "cikinek" mert akkor mégis honnan látnának különböző eseteket szituációkat? Honnan tanulnák meg , tankönyvből ami sokszor tök más mint a való élet?

Érdekes ez hogy elvárjuk a legnagyobb szakértelmet az orvosoktól de közben meg "ciki" ha tanulni szeretnének??

2013. máj. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
33%

Én megértem, hogy valahol látniuk kell egy szülést, de én biztos nem engedném, mert olyan szégyellős vagyok, hogy még a szülészorvos és a segédek oké, de hogy orvospalánták lessék a kitágult p***mat. :D

Biztosan vannak erre kevésbé érzékeny nők, én sajnos nem ilyen vagyok.

2013. máj. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
87%
én is szégyenlős vagyok, de abban az esetben bárki bejöhetett volna, nekem fel sem tűnt volna :D
2013. máj. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
40%

elég ciki volt mikor nagy pocakkal mentem amnioszkópiára, és szét tett lábakkal hívta oda a doki a tanoncokat és mutogatott oda hogy : ez a méhszáj..


hát fújtattam rendesen :)

2013. máj. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
69%

Nem vagy köteles. Egy papírt adnak vajúdáskor, azt kell elolvasni, és nem alá írni, ha benne van, hogy bejöhetnek tanoncok. Szülési tervbe is beleírhatod, hogy nem szeretnéd, sztem figyelembe veszik.

Sztem nagyon fontos, hogy mindenki úgy élje át a szülését, hogy nyugalmát (a fájásokon kívül) ne nagyon zavarja meg semmi, hogy szépen haladjon előre a szülés, és ne gátolja semmi (idegesség, bizalmatlanság, hangzavar). Vannak olyan nők, akik szerencsések, és nem nagyon érdeklik ezek, sztem őket nem zavarnák a tanoncok. Én még nem tudom hova tartozom, szerintem én sem tudnám őket elviselni:)

2013. máj. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
81%
Jujj 7-es, az nagyon gáz szitu lehetett. Ilyen kiszolgáltatottan még védekezni sem tud az ember. Én is nagyon kiakadtam volna azt tuti:)
2013. máj. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
45%
Értem én is, hogy látniuk kell szülést, azzal nem is lenne gond, ha gyökérkezelésnél húszan bámulnának a számba, egy vakbélműtétnél sem, de a szülésemkor az a lényeg, hogy én biztonságban és jól érezzem magam. Ez meg nekem nem megy úgy, hogy díszsorfalat állnak a vaginám körül és úgy kell fordulnom, hogy nekik kedvezőbb legyen a belátás. Biztos van, akit ez nem zavar és megengedi.
2013. máj. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!