Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A soproni kórházban aki...

A soproni kórházban aki fogadott orvos/szülésznő nélkül szült. Milyenek a tapasztalatok? és egyébként a soproni szülészetről, ellátásról, hozzáállásról?

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:

2011 végén szültem mindenféle fogadás nélkül és kifogástalanul bántak velem!

Ellátás teljesen kibírható arra a pár napra!

Szóval 100% pozitív!

2013. máj. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én sajnos nagyon megszívtam ott fogadott doki nélkül..
2013. máj. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én 38 hetes kismama vagyok és fogadtam fel orvost de eddig 2x feküdtem bent a kórházba sajnos az elején depreszió miatt és nagyon aranyosak voltak az ellátás is jó volt! de ha tudsz várni és nem a napokban szülsz majd megírom a tapasztalatom :)
2013. máj. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolso!

Kinel szulsz majd?

2013. máj. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
sziasztok!köszönöm a válaszokat és várom a további fejleményeket és tapasztalatokat.
2013. máj. 17. 07:37
 6/7 anonim ***** válasza:

szia, 2012 év végén szültem fogadott doki, szülésznő nélkül.

Hát a dokik mlég csak le sem tojták a fejemet, viszont a szülésznő (Éva) brutáisan odatette magát, elrendezett egy csomó orvost, nagyon nagyon jó fej, én nem is tudom mi lett volna nélküle!

Következő babámnál, ha tudom őt megkérem legyen vele, dokit nem fogok fogadni, egy dokinak sem fogok fizetni egy kanyi fillért sem.


Mire vagy kiírva?

2013. jún. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
júli 31. szülésznőt fogadtunk, de orvost nem szándékozunk.
2013. jún. 12. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!