Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor és hogyan fizettétek ki...

Mikor és hogyan fizettétek ki a fogadott orvosotokat?

Figyelt kérdés
Mielőtt haza engedtek a kórházból vagy esetleg csak varrat szedéskor? Borítékba egy köszönömmel, vagy hogyan?
2013. máj. 14. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
én császárral szültem az 5.napon vették ki a varratot,és akkor adtam neki oda
2013. máj. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ja,és igen boriték,köszönettel
2013. máj. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Kerria ***** válasza:
Természetes úton szülésem volt, de varrat szedéskor fizettünk. Borítékba tettük, és Köszönettel: ...család
2013. máj. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Varratszedés a kórházi hazaengedés előtt két órával volt, akkor adtam át. Borítékban.
2013. máj. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Férjem még aznap amíg engem rendbe raktak. Borítékba.
2013. máj. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A hat hetes kontrollon adtam oda, a magánrendelésén, mert ott nem volt más, a kórházi varratszedésen meg igen.


Borítékban, őszinte mosollyal, kb. úgy, hogy "szeretnénk megköszönni a munkáját, kérem, fogadja ezt el".

2013. máj. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Császár után amikor bejött hozzám az őrzőbe,bent volt a férjem is és borítékban köszönömmel odaadta.A doki azt mondta ráért volna később is,hova sietünk egy darabig úgyis bent leszek :D
2013. máj. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi a 6 hetes kontrollon köszöntük meg egy ajándékkosárkával, mert ő pénzt nem fogadott el.
2013. máj. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én varratszedéskor. Ketten voltunk csak és mikor végeztünk még adott egy két jó tanácsot én pedig odaadtam a borítékot, hogy köszönünk mindent.
2013. máj. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!